St. dorost, ZT ČAFC: Meteor VIII MD - FC Tempo Praha 1:3

Autor: Richard Klípa <klipa.richard(at)seznam.cz>, Téma: Starší dorost, Vydáno dne: 04. 12. 2009

Než se dostanu k samotnému zápasu,chtěl bych poděkovat panu Rambouskovi za pravidelnou návštěvu našich stránek. Je vidět, že o náš klub mají zájem i na Vysočině. Jen tak dál...

Na hřišti ČAFC náš tým nastoupil proti MD Meteoru, který hraje divizi a je na pátém místě v této soutěži. Věděli jsme, že toto utkání bude od začátku těžké, a tak jsme na to kluky připravovali. Bohužel v pátek se omluvili pracovně Balun, Kvapil a dalších pět hráčů se zdravotně dávalo dohromady po náročné sezoně. Museli jsme nastoupit na 20 minut v deseti, protože Kučera měl zpoždění (snad naposled).

Vypadalo to, že Meteor se Tempáků bojí a dopředu se nehnal. Nám se dařilo kombinačně i v deseti, ale šance jsme nevyužili. V útoku dominoval Klusák, který dělal obrovské problémy zadákům soupeře. Po prvním poločase jsme vedli 2:0, ale všechno mohlo být jinak, kdy po zásluze byla proti nám odpískána desítka a v tu dobu jsme vedli o jednu branku. Varecha v bráně tým podržel a penaltu zlikvidoval.

Druhá polovina zápasu probíhala stejně jako ta první, opět jsme nezvládli jednu desetiminutovku a po chybě Selichara soupeř snížil na 2:1. Díky této brance začali kluci opět makat a odměnou se jim stala třetí branka v soupeřově síti. Šulc dostal míč a přihrávkou vzduchem našel ve vápně Klípu, ten si jej prsama hodil na pravou nohu a přehodil golmana Meteoru. Do konce utkání se nic nezměnilo, a tak výhra 3:1 se počítá. Všichni odehráli pěkný zápas až na těch stále chybujících deset minut. Klukům patří dík za celou sezonu a snad se nám podaří pokračovat v těchto výsledcích i na jaře.

Všem přejeme s Milanem Dejlem pěkné svátky a první týden v lednu se těšíme na hřišti.

FK Meteor Praha VIII MD - FC Tempo Praha 1:3 (0:2)
Branky Tempa: Klusák 2, Klípa.
Tempo: Varecha - Šimek, Selichar, Lacina, Kučera - Klípa, Sehnoutka, France, Benda - Klusák, Šulc.