Ml. žáci A, ZT Admira: Junior Praha – FC Tempo Praha 3:1

Autor: Zdeněk Votava <info(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 10. 12. 2009

Soupeř hrající divizi nastoupil jenom s 10 hráči. Prvních 10 minut bylo vyrovnaných, útoky se střídaly na obou stranách. Potom přišla nepozornost celé obrany a soupeř přišel lehce k vedení, když jejich nejlepší hráč prošel obranou jako nůž máslem a v klidu zakončil - 1:0. Potom přišel zbytečně zahrávaný roh a soupeřova hlavička zblízka 2:0 a vzápětí opět zaváhání obrany a bylo to 3:0. Po určitých změnách v sestavě nastalo rapidní zlepšení mužstva ve všech řadách a ve 47. min konečně snížil pěknou střelou z levé strany vápna Šmíd do šibenice - 3:1. Potom až do konce soupeř bránil výsledek. Tempo vyvinulo velký tlak. Ještě v 55.min nastřelil Šmíd z 20 metrů břevno a obrana soupeře se štěstím odvrátila šance Tempa.

Byl to první zápas v zimním turnaji na hřišti FK Admira Praha.

Hodnocení hráčů FC Tempa v zápase se známkou za výkon:
1. Jan Opletal 2 – Mohl zabránit dvěma gólům, malé vápno musí být jeho, jinak zachytal solidně.
2. Jakub Kofroň 2 – V obraně byl průměrný, ve 2.půli v záloze výborný výkon!
3. Ondřej Šváb 2 – Až na slabších 10 minut, kdy chybovala celá obrana, podal standardní výkon.
4. Lukáš Heinc 2 – Překvapil dobrým výkonem, když byl mimo hřiště, tak dostala obrana 2 góly. Měl asi dvě menší minely. Musí si věřit a bude to dobré.
5. Patrik Baroch 2 – V obraně solidní výkon, ale ve 2. půli v útoku výborný výkon!(vynikal rychlostí)
6. Marek Veselý 2 – V záloze moc držel balon, v obraně ve 2. půli o 50% lepší výkon.
7. Šmíd Patrik 2 – Hrál s chutí, vybojoval míče a také konečně střílel.
8. Hrstka Pavel 1 – V 1. půli dobrý výkon a ve 2 . půli ještě jeho výkon stoupl. (dřel a bojoval)
9. Kalina Michal 2 – V záloze nevýrazný, ve 2. půli na beku moc dobrý.
10. Moudrý Jan 3 – Výkon zklamání (bolely ho nohy).
11. Hyršl Moris 3 – V 1. půli se neprosadil, ve 2. půli mírné zlepšení.
12. Lazarov Michael 3 – Byl pomalejší v soubojích, nemá kondici, musí se zlepšit.
13. Musílek Matěj 3 – Také střídal, v 1. půli podal snaživý výkon, na víc zatím nemá.
14. Moudrý Ondřej 2 – Střídal v 1. půli do obrany, tam mu to moc nešlo, ale ve 2. půli v záloze vybojoval míč a velké zlepšení.

Chyběli: Štěpánek Matěj, Holub Antonín a Haluska Jan

Junior Praha – FC Tempo Praha 3:1 (3:0)
Branka Tempa: 47. Šmíd.
Tempo: 1. poločas: Opletal – Šváb – Kofroň, Heinc, Baroch – Veselý, Šmíd, Hrstka, Kalina – Moudrý Jan, Hyršl. Střídali během hry: Lazarov, Musílek, Moudrý Ondřej; 2. poločas: Opletal – Šváb – Veselý, Heinc, Kalina – Kofroň, Šmíd, Lazarov, Hrstka – Hyršl, Baroch. Střídali během hry: Ondřej, Moudrý Jan, Musílek.