Muži A, ZT Aritma: SK Aritma Praha - FC Tempo Praha 6:2

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 17. 01. 2010

Úvod turnaje na Aritmě se Tempu nevydařil. Za vysokou porážku s Aritmou mohly především neuvěřitelné kiksy v obraně, kdy čtyřikrát Tempo doslova darovalo malou domů či nepřesnou rozehrávkou míč domácím na zlatém podnose. Půl hodiny se hrál naprosto vyrovnaný fotbal, ve 35. minutě ale Josef Hurka neuhlídal hráče při standardce a obraz hry se rázem změnil výrazně ve prospěch domácího přeborového týmu. Tempo pak po hrubkách Dvořáka a vypůjčeného gólmana (Kuchař - dovolená, Flaks - zkoušky B licence, Varecha - zlomená ruka, testovaný gólman - autonehoda) inkasovalo ve 43. a 45. minutě dvě branky do šatny.

Hned po pauze daroval domácím čtvrtý úspěch Netušil a až pak Tempo hru znovu srovnalo. Odměnou byl gól pod břevno z kopačky Žaluda a snížení na 4:1. Tempo však ještě dvakrát inkasovalo, pak spálil dvě obrovské šance Kočí, aby pak ještě přihrál Žaludovi na druhý gól.

SK Aritma Praha - FC Tempo Praha 6:2 (3:0)
Branky Tempa: Žalud 2.
Rozhodčí: Záruba.
Tempo: Aritma - Budák, Dvořák (46. Hlavička), Vrba, Netušil - Komorník, Žalud, Hájek, Kočí - Josef Hurka (65. Dvořák), Jakub Hurka.