Ml. dorost, ZT Loko: Slavia Jesenice - FC Tempo Praha 1:7

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 25. 01. 2010

Tak jsme se konečně dočkali a na náš zápas nesněžilo a po sedmi týdnech jsme si mohli opět kopnout. Takže po dvou odložených zápasech jsme dnes při utkání zimní ligy Loko Vltavín o pohár starosty Prahy 7 nastoupili proti mužstvu SK Slavia Jesenice.

Do utkání jsme nevstoupili dobře, ještě jsme se nestačili rozkoukat a hned v první minutě dostáváme branku. Naštěstí nás to nezaskočilo a hned ve 4.minutě vyrovnává Stejskal po přihrávce Horna. Ve 22.minutě trefuje nádhernou bombou Lehký břevno. Naši herní převahu završujeme do poločasu ještě dvěma góly, a vedeme tak 3:1.

Do druhého dějství jdeme s tím, že budeme hrát koncentrovaně a že se nebude opakovat situace, kdy jsme takto vedli stejným rozdílem nad Loko Vltavín a nakonec jsme byli rádi za remízu 3:3. Ovšem další úder z naší strany přišel ve 44. a 49. minutě, kdy postupně Novák a Hájek zvyšují naše vedení na 5:1. Ta samá situace se opakuje v 68. a v 72.minutě, kdy naše další branky střílí Mašek a Stejskal. Utkání tak končí zatím nejvyšší výhrou na turnaji 7:1.

Na dnešní utkání se většina hráčů těšila a na jejich hře to bylo znát, prostě hráli s chutí a vychutnávali si toto utkání. Herně vše nebylo úplně super, ale v přípravě jsme se dosud zaměřovali na vytrvalost, zvýšení fyzické kondice atd., takže té práce s balonem zatím nebylo tolik. Na klucích bylo vidět, že už mají těch pár kilometrů naběháno a určitě jsme na tom byli celých 80 minut po stránce fyzické daleko lépe než náš soupeř. S výkonem kluků a s jejich dosavadním přístupem a účastí v zimní přípravě jsem velmi spokojen a i za to jim děkuji. Závěrem ještě nutno podotknout, že soupeř určitě kvalitu měl a výsledek jeho hře zcela neodpovídá. Nám ovšem vyšly minimálně čtyři standardní situace, po kterých padla branka, obrana pracovala velmi dobře v čele s Kristkem a Hájkem a oba golmani se dnes též snažili. Po dnešním utkání jsme se probojovali na 2.místo a naši dva hráči vedou tabulku střelců!

Slavia Jesenice - FC Tempo Praha 1:7 (1:3)
Branky Tempa: 4. a 72. Stejskal, 36. a 49. Hájek, 26.Kristek, 44. Novák, 68. Mašek.
Tempo: Žurav (41. Yusyp) - Herdegen (66. Škopek), Hájek, Kristek, Bláha, Lehký, Mašek, Dvořák, Stejskal, Horn, Novák (66.Fuchs).