Muži A, ZT Aritma: Dukla Praha dor. - FC Tempo Praha 0:3

Autor: Václav Nechvíla <info(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 26. 01. 2010

Naším dalším soupeřem na zimním turnaji ve Vokovicích byla juniorka Dukly Praha. Zápas začal z obou stran velmi opatrně. Hra se odehrávala převážně ve středu hřiště a jedinou střelou za prvních dvacet minut byl pokus Kóči na hranici vápna. Hostující brankář ovšem výborně zasáhl a ránu si zpracoval nohou v domnění, že jde o malou domů. Pak přišly chvíle čerstvého třicátníka Kuchyho, který zlikvidoval dvě velké šance dukelských mladíků.

Druhá půle již byla zcela odlišná a Tempo postupně přebíralo otěže zápasu. V 57. minutě se k míči dostal Šuli, překrásnou kličkou obešel protihráče (slíbil, že nám ji znovu ukáže na tréninku) a s přispěním soupeřova brankáře otevřel skóre na 1:0. Další gólový moment byl k vidění v 64. minutě, kdy Kuba Hurka nejprve typicky zahodil nájezd na gólmana, ale pak z následně odraženého balónu bravurně zakončil z otočky k tyči na 2:0. Ojedinělé pokusy Dukly znovu zlikvidoval Kuchy. Definitivní podobu výsledku dal Domino bombou pod víko asi z 15 metrů.

FK Dukla Praha dorost - FC Tempo Praha 0:3 (0:0)
Branky: 57. Šulc, 64. Jakub Hurka, 85. Kadlec.
Tempo: Kuchař - Netušil (73. Kadlec), Vrba, Dvořák, Kadlec (46. Hlavička) - Budák (46. Šulc), Kočí, Žalud (38. Hlavík), Komorník (67. Budák) - Hájek - Josef Hurka (46. Jakub Hurka).