Ml. přípravka B: Na domácím turnaji se střelcům nevedlo

Autor: Jana Matysová <jana.matysova(at)internetzababku.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 27. 01. 2010

Po menších obavách z chladného počasí se nás na tento turnaj sešlo vcelku dostatečné množství. Je sice pravda, že jsme původně uvažovali o dvou mužstvech, ale nakonec se ráda s námi účastnila i MPC.

Přední Kopanina – náš první zápas byl zpočátku jen bojem na našem území. Klukům chvíli trvalo než se zahřáli, a tak je soupeř tlačil na naší polovině. Poté začal být zápas zajímavější a herně vyrovnanější. První poločas skončil 0:0. Druhý poločas začal vyrovnanou hrou obou mužstev. Pak ale stačila chvilka nepozornosti, kdy se soupeř dostal k naší ráně a soupeř se dostal do vedení. Bohužel po zbytek zápasu se nám nepodařilo překonat soupeřova brankáře, a tak zápas skončil prohrou 0:1.

Vršovice – zápas asi s nejsilnějším soupeřem tohoto turnaje jen tento fakt utvrzoval. Našim klukům chyběl zápal do hry. Již v prvním poločasu se podařilo soupeři dostat do vedení díky gólu z přímého kopu. Podruhé lovil náš brankář míč ze své sítě v druhém poločase, kdy se podařilo soupeři zvýšit skóre opět díky nepozornosti obrany. A třetí poslední gól v tomto utkání obdrželi naši kluci, když se soupeřovu útočníkovi podařilo utéct a suverénně svou akci zakončil. Konečný výsledek 0:3

Tempo B (MPC) – dalším soupeřem byli naši o rok mladší spoluhráči. V prvním poločase měli naši kluci několik pěkných šancí, které se jim ale nepodařilo proměnit. A jak se říká nedáš dostaneš, tak v druhém poločase se soupeř dostal jedenkrát do protiakce, kterou ale dokázal úspěšně korunovat gólem. Konečný výsledek 0:1

Viktoria Žižkov – posledním soupeřem bylo mužstvo ze Žižkova. Celý zápas byl herně nevýrazný, naši kluci se nedokázali prosadit. Jen běhali za míčem a tvořili hloučky, když se už dostali na soupeřovo území, tak nedokázali úspěšně zakončit. Před koncem prvního poločasu nás dostal David Borovička do vedení z přímého kopu. Druhý poločas se herně nic nezměnilo, a tak jen zázrakem se nám podařilo udržet jednogólový rozdíl až do konce zápasu.

Díky poslednímu zápasu se nám podařilo obsadil 4 místo.

Sestava: Ondra Hrachovský, Dalibor Bočan, Lukáš Hála, František Holý, Jakub Leun, Šimon Bouma, Artur Fryš, Pavel Šenk, Vojtěch Kučera, David Borovička, Martin Matys.