Ml. přípravka A: V domácím prostředí zlato a bronz

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 30. 01. 2010

V sobotu 23.1. za mrazivého počasí nastoupila mužstva Tempa, Šeberova a Loko Vltavín, všichni v zastoupení týmů A a B, k turnajovému měření sil.

Tempo B – Šeberov A 3:0
Do zápasu jsem vstoupili se zdravým sebevědomím. Ve 2.min. po chybě brankáře jsme zásluhou Dana Šejvla otevřeli skóre. Ve 4. min. zvýšil na 2:0 opět Dan Šejvl za asistence Zdendy Sity. Hned po změně stran na konečných 3:0 završil svůj hattrick Dan opět v kombinaci se Zdendou.

Tempo A – Šeberov B 5:0
I náš druhý tým vstoupil do turnaje jasným vítězstvím. O všechny branky se postaral Luky Hroník se třemi asistencemi Štěpána Sedláře a dvěma Tondy Wijana.

Tempo B – Tempo A 1:1
Bratrovražedným soubojem by se dalo nazvat utkání mezi týmy Tempa. Rozdělení bodů je spravedlivé. První půle vyzněla lépe pro A tým a to jak herně tak i vstřelenou brankou, o kterou se postaral Tonda Wijan po zaváhání v obraně. Druhou půli zase pevně uchopili borci z B týmu. Touha po vyrovnání a herní nasazení vyústilo ve vyrovnávací branku z kopačky Zdendy Sity, který vystihl rozehrání od brány a nikým neatakován si poradil s brankářem.

Tempo A – Šeberov A 0:0
V tomto utkání jsme si vybrali herně i střelecky slabší chvíli. Nic se nedařilo, a tak konečný bezbrankový stav byl uspokojivý.

Tempo B – Loko B 2:0
Zasloužené tři body do tabulky si připsali Tempáci po výhře nad Lokádou. O branky se postarali Zdenda Sita po přihrávce Matěje Heřmánka a Martin Pytlíček za asistence Zdendy Sity.

Tempo A – Loko B 2:0
První půle byla herně vyrovnaná. Po změně stran zavelel k útoku Štěpán Sedlář a vedli jsme 1:0. O několik minut později byl za cenu faulu zastaven pronikající Luky Hroník. Štěpán rozehrál nakrátko právě s Lukášem a ten zavěsil - 2:0.

Tempo B – Loko A 2:0
Pohledné utkání, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou. Skóre otevřel Martin Pytlíček z dorážky v polovině první půle, kdy střela Dana Šejvla orazítkovala tyč. Ve stejném duchu se nesl i zbytek zápasu. Ve druhé půli zvýšil na konečných 2:0 Venca Luťcha, když po vybojovaném balonu prostřelil brankáře soupeře.

Tempo A – Loko A 0:2
Po bezbrankové první půli se nakonec radoval soupeř. Nejprve ve 12.min. využil soupeř závaru před naší brankou a protlačil míč za záda Tomáše Toušky. V 17. minutě jsme po zaváhání naší obrany inkasovali podruhé .

Tempo B – Šeberov B 3:1
Poslední zápas jsme si už užívali. Bodově nás nemohl nikdo přeskočit, a tak už výsledek "nebyl" důležitý. Někteří fotbalisté to možná věděli, ale nikdo zápas nevypustil a všichni bojovali do poslední chvíle. Střelecky se prosadili Martin Pytlíček, Dan Šejvl a střelou z dálky Péťa Hudák. Soupeř snížil minutu před koncem střelou k tyči.

Nakonec si oba týmy Tempa vybojovaly medaile. Jedny zlaté a jedny bronzové.

Velkou pochvalu si zaslouží všichni kluci, ale určitě je potřeba vyzdvihnout výkon Dana Šejvla a Péti Hudáka.

Svoji "zlatou" trenérskou premiéru si odbyl u B týmu pan Zdeněk Sita st., který byl povolán za trenéra Lukáše Michla, který měl neodkladné fotbalové povinnosti. Gratulujeme!

Sestavy: A: Touška – Novotný, Michl, Škobis, Sedlář, Schätz, Hroník, Wijan. B: Heřmánek – Hudák, Dvořák, Vrla, Trajhan, Pytlíček, Šejvl, Sita, Luťcha.