Ml. dorost: Slovan Bohnice - FC Tempo Praha 1:5

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 31. 01. 2010

K dalšímu utkání zimní ligy pořádané Loko Vltavín jsme nastoupili v dohrávce netradičně od 19 hodin proti mužstvu Bohnic hrajícímu 1.třídu. Do utkání jsme vstoupili s chutí, ale bohužel soupeř byl první, kdo vstřelil branku, a tak v 7.minutě paradoxně po našem tlaku prohráváme 0:1. Nedá se říci, že jsme hráli špatně, v první půli jsme měli více ze hry, o čemž svědčí držení balonu na našich kopačkách a to bylo určitě minimálně osmdesátiprocentní. Bohužel jsme nehráli agresivně, spousta přihrávek byla nepřesných, vázla komunikace no a ve finále jsme na soupeřovu branku vyslali skutečně střel, které by se daly spočítat na prstech jedné ruky, proto se nám taky nepodařilo do konce prvního poločasu alespoň vyrovnat.

O poločase jsme si vše potřebné řekli a na plac přišlo zcela jiné mužstvo. Hájek se přesunul z postu stopera zpět do útoku, na jeho místo se přesunul Lehký, to vše díky nefungujícímu Eriku Čechovi. Nástup byl skutečně famozní a během čtyř minut jsme brankami Hájka a Stejskala vedli 2:1. Naše převaha se neustále zvyšovala a soupeři jsme nedovolili téměř nic. Další dvě branky dal Horn, který se konečně probudil ze zimního spánku. Na konečných 5:1 dává Hájek, ale to už skutečně při exhibici našeho týmu.

Přestože nám začátek utkání nevyšel, odvedli jsme opět velmi dobrý výkon a bylo vidět spoustu pěkných fotbalových akcí. Znovu musím podotknout, že se opět projevila naše vynikajícně narůstající fyzická kondice a velmi dobrý přístup skoro všech hráčů k probíhající zimní přípravě, mnohdy v nelehkých klimatických podmínkách. Za to opět díky.

Slovan Bohnice - FC Tempo Praha 1:5 (1:0)
Branky Tempa: 42. a 72. Hájek, 56. a 71. Horn, 44. Stejskal.
Tempo: Švejda - Lehký, Hájek, Kristek, Bláha, Mašek, Škopek, Stejskal, Dvořák, Horn, Novák. Střídal: Herdegen, připraven: Čutka.