Ml. žáci B, ZT PSK: ČAFC Praha - FC Tempo Praha B 2:0

Autor: Radek Kuriš <KurisR(at)seznam.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 01. 02. 2010

V neděli 31.1. jsme nastoupili již do čtvrtého zápasu zimní ligy pořádané PSK Union. Zápas to hned od začátku nebyl lehký. Kluci si v sobotním zápase spravili náladu vítězstvím nad týmem Újezdu nad Lesy a to vysoko 5:0. Zato tým ČAFC byl o třídu kvalitnější. První gól nám v 8. minutě soupeř uštědřil po výborném zákroku Dana Píra, který vyrazil střelu mířenou pod břevno, ale bohužel následná střela po vyražení již byla nad jeho úsilí. Naší hře chyběla dobrá kombinace a především roztažení hry po celé šířce hřiště. Byly chvíle, které neměly s fotbalem nic společného. Hráli jsme až křečovitě, hře chyběla uvolněnost a soustředěnost.

Bojovnost klukům rozhodně nechyběla, naopak nám chybělo fotbalové štěstí, které minimálně ve dvou případech mělo skončit v soupeřově brance. Jednalo se o brejky Vejšiho nebo Kiriho, či hlavičky Michala z rohu, kde ani jedna šance nebyla proměněna. Ve druhé půli nám Čafka přidala po rohovém kopu druhou branku, která stanovila výsledné skóre zápasu.

ČAFC Praha - FC Tempo Praha B 2:0 (1:0)
Tempo: Píro - Klajbl, Jelínek, Slavíček, Hlaváč, Klíma, Pícha, Vejšický, Kuriš, Čáslavský, Brych, Nguyen, Löfler.