Ml. žáci B, ZT PSK: FC Tempo Praha B - FK Újezd n. L. 5:0

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 04. 02. 2010

Poté, co jsme prohráli první dva zápasy turnaje s Týncem nad Sázavou 2:4 a s domácím PSK Union 0:1, jsme si spravili chuť proti Újezdu nad Lesy, který jsme porazili 5:0.

Do zápasu jsme vstoupili dobře. Vytvořili jsme si hned od začátku utkání tlak a zatlačili soupeře na vlastní polovinu. Do první šance jsme se dostali už v 5. minutě, když si Löfler narazil míč na vápně a dostal se ke střelbě. Domácí gólman ale střelu vyrazil. O pět minut později jsme se ale mohli poprvé radovat z gólu, když Čáslavský vyslal Kuriše po pravé straně, který se dostal až do vápna, kde přesně našel Löflera, který otevřel skóre utkání - 1:0. Poté, co Vejšický v bráně zlikvidoval samostatný nájezd v závěru poločasu, jsme šli do šaten za jednobrankového vedení.

Ve druhém poločase se do branky dostal Löfler a pustil Vejšického do pole. Hned ve 31. minutě se dostal do vápna Nguyen, byl faulován a kopala se penalta. Míč si postavil sám faulovaný Nguyen, ale penaltu neproměnil. Ve 38. minutě zatáhl míč po levé straně Nguyen, našel přesně Vejšického ve vápně. Ten si míč zpracoval a nedal gólmanovi šanci - 2:0. Na 3:0 zvyšoval opět Vejšický, když ho uličkou vybídl Kuriš ve 46. minutě. O tři minuty později si chtěl dát gól i Kuriš, ale jeho střelu ve vápně domácí brankář vyrazil. Naštěstí ji vyrazil přesně na nohu Klímy a ten z brankové čáry dorazil míč do branky - 4:0. V 51. minutě dokončil hattrick Vejšický, když využil zaváhání brankáře a završil skóre na 5:0.

FC Tempo Praha B - FK Újezd nad Lesy 5:0 (1:0)
Branky: Vejšický 3, Löfler, Klíma.
Tempo: Klajbl, Brych, Hlaváč, Jelínek, Vejšický, Pícha, Lofler, Slavíček, Nguyen, Čáslavský, Kuriš, Klíma.