St. přípravka A, Meteor: FC Tempo Praha - Střešovice 3:1

Autor: Jarmila Hozáková <info(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 10. 02. 2010

Dalším naším soupeřem v zimním turnaji Meteoru byl celek Střešovic. Naši kluci měli výborný nástup, dostali jsme hned od začátku Střešovice pod tlak a zatlačili je na vlastní polovinu a v 5. minutě jsme po hezké střele Jirky Kopeše otevřeli skóre zápasu. Po tomto gólu kluci začali hrát ještě s větším elánem za mohutného povzbuzování trenéra a rodičů a ve 12.minutě po krásně rozehrané akci dostal Matyáš Buzek míč na velkém vápně a krásnou střelou pod břevno zvýšil na 2:0. Ve 26. minutě dostal David Obermajer krásný pas po pravé straně do běhu a s přehledem skóroval. Do šaten jsme odcházeli za stavu 3:0.

Do druhého poločasu soupeř nastoupil plný elánu a důrazu v osobních soubojích. Z naší hry zmizely přihrávky, záloha i obrana byla nepřesná, nerozehrála ani nepodržela žádný míč, vázla komunikace. Ve 40. minutě po faulu ve vápně na soupeře se kopala penalta, kterou soupeř proměnil. I přes špatný začátek druhého poločasu měl Petr Blažka tři vyložené šance, ale ani jednu neproměnil. Zápas skončil a do šaten jsme odcházeli s výhrou 3:1. Kluci děkujeme.

FC Tempo Praha - SK Střešovice 1911 3:1 (3:0)
Branky Tempa: Kopeš, Buzek, Obermajer.