Ml. žáci A, ZT Admira: FC Tempo Praha - Dukla Praha 2:3

Autor: Zdeněk Votava <info(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 19. 02. 2010

Hrálo se za dobrých podmínek (upravené hřiště a dokonce vysvitlo sluníčko) a pak se začalo v rychlém tempu a s velkým nasazením z obou stran. Prvních 15 min. mělo Tempo menší převahu, slibné šance a v 16. min. po dobře zahraném trestném kopu kapitánem mužstva (Patrik Baroch) přímo z voleje pěkně trefil míč Mach Tomáš a bylo to 1:0 pro nás! Byl to jeho první gól za FC Tempo. Potom šel sám na branku J. Moudrý, ale nedal, takže soupeř z protiútoku po rychlém úniku a chybném vyběhnutí našeho brankáře a nedorozumění obou stoperů hráč Dukly pohodlně přehodil brankáře vyrovnal ve 20. min. na 1:1. Potom se už do konce 1.poločasu nic nestalo a skóre zůstalo vyrovnané.Po přestávce vkročila Dukla do zápasu větším tlakem a kombinační hrou. Získala převahu, kterou po chybě celé obrany zúročila gólem na 1:2. Honza Opletal stačil střelu z levé strany vyrazit do strany a dobíhající další útočník Dukly pohodlně do prázdné brány vstřelil gól (v 38. min.). Ve 47. min. 2. poločasu se opět měnil stav: z tr. kopu ( z 30 m) propustil střelu pod břevno nejistým zákrokem náš brankář za svá záda - 1:3. Zdálo se být rozhodnuto, ale v 53. min. nová posila Hurley Dan se pěkně uvolnil na vápně a přízemní střelou k tyči vykřesal naději na vyrovnání.

V závěrečném náporu mohl Hyršl Moris svým důrazem ve vápně vyrovnat (těsně přestřelil branku). Škoda nevyužitých šancí během zápasů (Moudrý Jan, Hyršl Moris a Kofroň Jakub), výsledek mohl být úplně opačný. Takže ani v předposledním zápase v turnaji naše mužstvo nebodovalo. Zbývá zdárně sehrát odložený zápas a to v neděli 7.3. od 12.30 hod. s Českým Brodem, tak snad na závěr turnaje uspějeme. Ale hlavně aby výsledky přišly na jaře 2010 v mistrovských zápasech, tam to bude důležitější!

Od soboty 20.2. do pátku 26.2. 2010 mužstvo absolvuje zimní soustředění, takže věříme, že se dobře připraví na jaro 2010!

FC Tempo Praha – FK Dukla Praha 2:3 (1:1)
Branky Tempa: Mach, Hurley.
Tempo: Opletal Jan - Moudrý Ondřej, Heinc Lukáš, Veselý Marek, Kalina Michal - Mach Tomáš, Baroch Partik (K), Hurley Daniel, Kofroň Jakub - Hyršl Moris, Moudrý Jan. Střídali: Haluska Jan, Šmíd Patrik, Musílek Matěj a Čermák Adam.

Mužstvo bylo oslabeno o tyto hráče: Šváb Ondřej, Štěpánek Matěj, Hrstka Pavel, Lazarov Michael, Holub Antonín. Naopak poprvé nastoupily další možné posily: Hurley Dan a Čermák Adam a uvedli se v dobrém světle, určitě by byli přínosem.


Fotogalerie: (autor: Zdeněk Haluska, www.fctempo.cz)