Ml. přípravka A: Na domácím turnaji pod bednou

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 23. 02. 2010

V neděli ráno se utkala mladší přípravka A na domácím turnaji na umělé trávě s týmy Junior Teplice, SK Horní Měcholupy, Union Vršovice r.2002, Loko Vltavín a SK Kladno. Hrálo se 2x8 min, 5+1.

Tempo – Horní Měcholupy 1:2
Začátek zápasu jsme uchopili do svých rukou a už v první minutě vedli zásluhou Dana Šejvla. Bohužel to bylo z naší strany vše. Náš vlažný přístup soupeř potrestal vyrovnávací brankou na začátku druhého poločasu. V samém závěru nám soupeř vsítil rozhodující gól.

Tempo – Union Vršovice 4:0
Druhý zápas jsme si už nenechali utéct. Ve 3.minutě vyslal Jáchym Trajhan do útoku Tondu Wijase a ten se nemýlil – 1:0. Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji a v 11.minutě opět Tonda Wijas za asistence Dana Šejvla zvýšil na 2:0. Ve 12.minutě se potřetí trefil Tonda po rohu Dana Šejvla 3:0. V poslední minutě zápasu ještě brankář soupeře vyrazil střelu Dominika Horáka, ale na dorážku Jáchyma Trajhana už nestačil. I když se výsledek jeví dost jednoznačně, na hřišti to už tak jednoznačné nebylo. O rok mladší soupeř zaostával pouze do výšky.

Tempo – Loko Vltavín 0:0
I když se už náš herní projev začal zlepšovat, stále chyběla přesnost v zakončení. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale žádná branka nepadla.

Tempo – Kladno 1:3
S favoritem turnaje jsme začali aktivně a herně jsme ho přehrávali. Odměnou nám byla vstřelená branka Tondy Wijase. I když jsme měli ještě několik šancí, byl to soupeř, který ve druhém poločase zcela otočil vývoj utkání a třemi góly strhl vítězství na svojí stranu.

Tempo – Teplice 1:1
Poslední utkání jsme odehráli vcelku slušně. I když jsme ve 4.minutě inkasovali branku z přímého kopu, nesložili jsme zbraně a o výsledek se porvali. Vyrovnávací branka přišla z útoku vedeného Milanem Cabrnochem přes Dana Šejvla až k zakončení Tondou Wijasem. Remízový stav jsme si již podrželi.

Nejlepším hráčem v našem týmu byl jednoznačně Jáchym Trajhan, který ač malý vzrůstem, tak velký svými výkony.

Branky: Wijas 5, Šejvl, Trajhan.

Sestava: Žežulka – Hudák, Trajhan, Horák, Ondrík, Wijas, Cabrnoch, Šejvl.

Konečné pořadí: 1. SK Kladno, 2. Junior Teplice, 3. SK Horní Měcholupy, 4. FC Tempo Praha, 5. Loko Vltavín, 6. Union Vršovice r. 2002.