Muži A, ZT Aritma: Motorlet Praha B - FC Tempo Praha 1:2

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 24. 02. 2010

Velmi dobře vstoupilo Tempo do finálové skupiny turnaje Aritma a Radotína. Na hřišti ve Vokovicích zdolalo rezervu Motorletu, aktuálně šestý tým přeboru a s šesti body je právě spolu s Motorletem a Aritmou v čele turnaje.

Lépe začal Motorlet, vytvořil si dvě slibně šance, ale obě zlikvidoval pozorný gólman Kuchař. První šance Tempa, ale vyložená, přišla ve 26. minutě. Josef Hurka posunul do křídla na Kočího a jeho přesný centr hlavičkuje na malém vápně úplně osamocený Budák vedle branky. Hned po změně stran vystřídavší Jakub Hurka prostrčil míč na Kočího a ten precizní střelou k tyči z hranice šestnáctky otevřel skóre - 0:1.

Tempo se chopilo iniciativy a nevýrazného přeborového soupeře přehrávalo. V 65. minutě se rána Žaluda mezi tyče nevešla, ale dokonalou parádu o pět minut předvedl Kočí - všiml si, že gólman Motorletu je vyběhnutý a těžkým kopem z otočky jej ze 40 metrů přehodil - 0:2!

V 77. minutě Žalud dobře trefil přímý kop, ale gólman fantastickým zákrokem míč vytěsnil mimo branku. O tři minuty později snížil Glasnovič a Motorlet se nadechoval k závěrečnému tlaku. Rozhodčí Tichý ale utkání nepochopitelně ukončil ve 39. minutě druhé půle, zlost trenéra Šturmy jsme chápali...

SK Motorlet Praha B - FC Tempo Praha 1:2 (0:0)
Branky: 80. Glasnovič - 47. a 73. Kočí.
Tempo: Kuchař (70. Flaks) - Netušil (70. Hlavička), Vrba, Dvořák, Kadlec - Budák (55. Hájek), Žalud, David, Komorník (55. Šulc) - Josef Hurka (46. Jakub Hurka), Kočí.

Průběžné pořadí turnaje: 1. Aritma 6, 2. Motorlet B 6, 3. FC Tempo Praha 6, 4. SC Radotín 3, 5. Motorlet dorost 3, 6. FC Zličín 3.