Muži A: FC Přední Kopanina - FC Tempo Praha 3:2

Autor: Jiří Nechvíla <RTR.666(at)seznam.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 18. 03. 2010

Tempo ke svému předposlednímu přípravnému zápasu nastoupilo proti diviznímu celku Přední Kopaniny. V zápasu, který byl poznamenám silným větrem, Tempo naštěstí nepotvrdilo roli outsidera a naopak bylo pro soupeře důstojným sokem.

V prvním poločase měli hráči Kopaniny míč více na svých kopačkách a měli velice dobrý pohyb bez míče, ale obrana Tempa velice pozorně bránila a nedovolila soupeři dostat se do větší šance. Naopak Tempo se do ní dostalo, když se Komorník po přihrávce Josefa Hurky dostal ke střele, ale svou slabší nohou nedokázal překonat brankaře. Ve 22. minutě se to již povedlo Žaludovi, který vybojoval balón a po samostatné akci překonal z velkého vápna vybíhajícího gólmana. Kopanina mohla vyrovnat ve 37. minutě, kdy si její hráč obhodil Kuchaře, ale dostal se z ideální pozice a vystřelil mimo branku.

O poločase obě mužstva prostřídala a lépe vstoupili do druhého poločasu hráči Kopaniny. Již ve 46. minutě vyrovnali na 1:1, kdy se po pěkné přihrávce na malé vápno prosadil Sýkora a poslal míč do sítě. V 51. minutě zahrával Žalud roh a Dvořák hlavou trefil tyč. V 65. minutě opět udeřili hráči Kopaniny. Naše obrana nestačila na rychlého hráče soupeře, který zatáhl balon k levé straně vápna a nahrál ho lépe postavenému Buzkovi, který nikým neatakovaný poslal míč do brány.

Tempo nesložilo zbraně a podařilo se mu vyrovnat, kdy Šulc po pěkné samostatné akci na levé straně vápna vymotal bránící soupeře, připravil si míč na svoji silnější pravou nohu a střelou k tyči překonal brankaře. Poslední slovo měla v 81. minutě bohužel Kopanina, kdy před velkým vápnem ztratil balón David, Honetschläger si ho připravil a vystřelil na naší branku. Balón ve vzduchu zaplaval, Kuchař na tuto střelu nestačil a Kopanina se ujala vedení 3:2. S tímto výsledkem již hráči Tempa nestačili nic udělat, a tak si výhru odváží z umělé trávy Motoletu Přední Kopanina.

FC Přední Kopanina - FC Tempo Praha 3:2 (0:1)
Branky: Sýkora, Buzek, Honetschläger - Žalud, Šulc.
Tempo: Kuchař – Netušil, Dvořák, Vrba, Budák (46. Šulc) – David, Hájek (46. Hurka Jakub), Komorník, Kočí, Žalud – Hurka Josef (70. Hlavík).