Ml. žáci A: SK Aritma Praha – FC Tempo Praha 3:3

Autor: Zdeněk Votava <info(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 19. 03. 2010

Hráno za větrného počasí (vítr narušoval průběh hry) ve velmi dobrém tempu z obou stran. Šance se střídaly na obou stranách. V 7. min. pěkně proběhl obranou domácích Moudrý Jan a s přehledem po zemi k tyči otevřel skóre - 0:1. Domácí v 11. min. po chybě levé strany obrany po centru zblízka vyrovnali na 1:1. Dále Moudrý Honza krátce po sobě špatně vyřešil dva své úniky na brankáře a neproměnil. Potom se už do konce poločasu skóre zápasu nezměnilo a zůstal stav 1:1.

Do 2. poločasu vstoupilo Tempo velkým náporem, ve 37. min. Moudrý Jan po akci celého útoku zvýšil na 1:2, vzápětí Hyršl zblízka nedal a Mach po pěkném úniku dal střelu těsně podél tyče do autu! Ale bohužel ve 47. min. po rohu soupeře celá obrana a záložní řada v čele s brankářem neodkopla míč z vápna a soupeř vyrovnal zblízka na 2:2. Utkání pokračovalo dále a zaslouženě v 58. min. Moudrý Jan dovršil hattrick a skóre se opět změnilo – 2:3 pro Tempo, ale soupeř se nevzdal a po hezkém úniku bývalého hráče Tempa (Stojka Roman) v 60. min. z pravé strany dal přihrávku křížem před branku a bylo vyrovnáno na 3:3.

Škoda, vítězství bylo na dosah. Tato ztráta by více mrzela v mistrovském utkání.

SK Aritma Praha – FC Tempo Praha 3:3 (1:1)
Branky Tempa: Jan Moudrý 3.
Tempo: Opletal - Holub, Heinc, Šváb, Lazarov, Mach, Veselý, Baroch, Hrstka, Moudrý Jan, Musílek. Střídal: Hyršl.