Ml. přípravka A: FC Tempo Praha – SK Motorlet Praha 3:0

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 23. 03. 2010

V sobotu před polednem vstoupila mladší přípravka A do bojů druhé poloviny přeborové soutěže na domácím hřišti proti Motorletu. Změna povrchu hřiště (přechod z UMT na trávu) a snad i samotný fakt, že už "o něco" jde, způsobily, že obě mužstva působila vlažným a neuspořádaným dojmem. Do konce prvního poločasu zbývalo jen několik desítek vteřin a už to vypadalo, že první půle skončí za bezbrankového stavu. David Kny rozehrál roh nakrátko se Zdendou Sitou, ten mu balón vrátil a David odcentroval před branku, kde pohotově hlavou zaúřadoval Dan Šejvl a otevřel skóre. Bezprostředně poté rozhodčí ukončil první poločas.

V šatně proběhly taktické pokyny a s veselejší náladou začal druhý poločas. Obraz hry se změnil a oba týmy předváděly fotbal tak, jak má vypadat. Ve 27. min. poslal Martin Pytlíček po pravé straně Dana Šejvla, ten našel nabíhajícího Lukáše Hroníka a vedli jsme 2:0. Ve 37.minutě po pravé straně hřiště vyvezl míč až k rohovému praporku Dan Šejvl, kde ukličkoval hráče soupeře, jeho centr před bránu našel skrumáž hráčů a odrazil se od Marka Schätze do branky – 3:0. Třetí branka do sítě soupeře korunovala naše vítězství. I soupeř si vypracoval několik šancí, ale Matěj Heřmánek svými pohotovými zákroky udržel čisté konto.

FC Tempo Praha – SK Motorlet Praha 3:0 (1:0)
Branky: 25. Šejvl (Kny), 27. Hroník (Šejvl), 38. Schätz (Šejvl).
Tempo: Heřmánek – Hudák, Hobzík, Trajhan, Michl, Kny, Pytlíček, Sedlář, Sita, Hroník, Schätz, Šejvl.