St. přípravka A: FC Tempo Praha - SK Sparta Krč 1:1

Autor: Michal Hozák <michal.hozak(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 24. 03. 2010

V prvním jarním zápase se na Tempu představili kluci z Krče. Věděli jsme, že přijede soupeř z čela tabulky a nic nám nedají zadarmo, tak to také bylo. Krč byla velmi důrazná a fotbalová. Od začátku byl zápas ve velmi rychlém a důrazném tempu. Domácí si z počátku nevěděli rady s důrazným a dobře individuálně hracím soupeřem. V páté minutě 0:1, poté se hra mírně srovnala. Půle 0:1 pro hosty.

Po přestávce se hra nezměnila, soupeř byl lepší. Ve 35. minutě kopala Krč pokutový kop, který náš golman Stáňa zneškodnil a kluky tím povzbudil k bojovnosti. Zvýšeným pohybem i důrazem se dostavila odměna v podobě gólu Ádi 10 minut před koncem zápasu. Krč chtěla strhnout vítězství na svou stranu a to se stalo výhodou domácích, kdy útočili do otevřené obrany. V závěru mohli i skórovat. Bohužel soupeř byl lepší a fotbalový, ale chtěl bych všem poděkovat za bojovnost v dnešním utkání, jen tak dál!

FC Tempo Praha - SK Sparta Krč 1:1 (0:1)
Branka Tempa: 40. Janský (Pekárek)
Tempo: Staněk, Holub - Rod, Buzek, Obuškevič, Blažka, Pekárek, Obermajer, Hozák, Kopeš, Janský, Šamonil, Voborský, Pavlásek.