Muži B: FC Tempo Praha B - TJ Malešice Rapid 4:5

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 30. 03. 2010

Škoda úvodu. Už ve 2. minutě unikl Balun po levé straně, ale Klouda z úhlu a tísněn obráncem branku minul. Nedáš, dostaneš. V 5. minutě hosté odkopli míč, ten doběhl Ondra Šulc, ale přihrávka se odrazila od útočníka, což znamenalo rychlý brejk a vedení hostů 0:1. Ve 20. minutě Tempo ubránilo aut Rapidu. Vrzal poslal dlouhý míč nalevo na Baluna, který si zopakoval centr ze začátkku utkání a Morávek vyrovnal na 1:1. Už za dvě minuty se stav znovu měnil. Klouda nešťasně fauloval útočníka hostí a penalta znovu posunula do vedení hosty - 1:2. Ve 35. minutě si obrana Benfiky jen dávala přednost při odkopu míče a hostující hráč jej v pohodě dopravil do sítě a zvýšil na 1:3. Toto skóre však vydrželo jen minutu. Klouda centroval zprava, obránce míč minul a Dedek byl sám před brankářem - 2:3.

V 52. minutě Hron nedokázal zabránit centru a hlavička útočníka hostí znamenala opět vedení Rapidu 2:4. V 57. minutě vystřídal Hrona Brutovský a střídání se povedlo, Kamil šel už za minutu do trmy-vrmy v malém vápně hostí a hlavou snížil na 3:4. Domácí stále hráli aktivní fotbal s řadou šancí, které jsme však neproměňovali. Vytěžili jsme však jen tyč (Morávek). Většina střel však branku těsně míjela. V 80. minutě se hosté dostali do brejku, tedy spíš se jim podařilo překročit půlící čáru. Útočník však vystřelil z cca 27 metrů a jeho střelu se marně Flaks snažil vytěsnit z branky - 3 :5. V 85. minutě vybojoval míč Balun, přihrál Hlavíkovi, ten mu míč vrátil a snížilli jsme na 4:5.

Znovu tedy mnoho branek (na podzim 5:5). Škoda však ztráty bodů.

FC Tempo Praha B - TJ Malešice Rapid 4:5 (2:3)
Branky Tempa: 20. Morávek, 36. Dedek, 52. Brutovský, 85. Balun.
Tempo: Flaks - Slavíček, O.Šulc, Vrzal, Klouda - Hron, Valášek, Dedek, Morávek - Hlavík, Balun.