Ml. přípravka A: FK Admira Praha - FC Tempo Praha 1:3

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 31. 03. 2010

V sobotu časně ráno jsme odehráli další kolo přeboru. Tentokrát jsme se sešli na hřišti Admiry. Trenéři neponechali nic náhodě a jelikož nám ranní zápasy moc nesvědčí, nechali kluky dvakrát rozběhat a rozcvičit. Admira nám chtěla oplatit porážku z podzimu. Vzájemný respekt jsme dokázali překonat hned v začátku utkání. Obě mužstva začala aktivně, ale postupem času se naši fotbalisté dostali do herní pohody a Admira začala chybovat. Ve 3. min. zahrával David Kny roh, který si soupeř srazil do vlastní sítě – 0:1. V 7. minutě zvýšil na 0:2 Luky Hroník střelou po zemi po sklepnutí od Štěpána Sedláře. Soupeř se snažil nepříznivý vývoj zvrátit, ale jeho střely mířily vedle branky.

Ve druhé půli náš tlak pokračoval. Kluci hráli s velkou chutí a vůlí zvýšit svůj náskok. To se povedlo hned ve 26.minutě, když Štěpán Sedlář prostrčil míč na Jáchyma Trajhana, který nastřelil tyč, odražený míč zpracoval Luky Hroník a překonal brankáře podruhé – 0:3. Soupeři se přeci jen podařilo snížit ve 43.min. Po faulu zahrával hráč Admiry přímý kop, který skončil v naší síti. Do konce zápasu jsme si výsledek pohlídali a naše výhra je zasloužená. Všichni kluci si zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Určitě připravili svým fanouškům kvalitní podívanou. Velikou pochvalu si zaslouží důrazná a bezchybná obrana, která fungovala na sto procent a neúnavný bojovník Lukáš Hroník v roli útočníka.

FK Admira Praha - FC Tempo Praha 1:3 (0:2)
Branky: Hroník 2, vlastní.
Tempo: Touška - Hudák, Hobzík, Novotný, Ondrík, Škobis, Trajhan, Kny, Pytlíček, Sedlář, Sita, Šejvl, Hroník, Heřmánek.