Ml. žáci B: FC Real KV - FC Tempo Praha B 1:4

Autor: Petr Petřek <petrek.petr(at)seznam.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 08. 04. 2010

Ve středu za krásného počasí jsme hráli odložené mistrovské utkání s FC Real na jeho půdě. Od začátku utkání jsme měli jasnou převahu avšak bez golového efektu. Poměrně lehce jsme se dostávali k soupeřově šestnáctce, ale tam jsme nebyli schopni nic vymyslet, natož kloudně zakončit slibně se vyvíjející akci. Na fotbal nebyl moc hezký pohled. Míč nás vůbec neposlouchal, přesto soupeř nebyl schopen nás nějak více potrápit. Ve 20. min utkání, po špatném rozehrání od naší branky a špatné komunikace mezi stopery, jsme dostali první branku. Dále jsme měli převahu, ale až těsně před poločasem vyrovnal na 1:1 Čáslavský střelou, která se sotva došourala za brankovou čáru.

Do druhého poločasu jsme nastoupili již lépe naladěni a začali jsme konečně aspoň trochu hrát fotbal. Již ve 33. min. se trefil Nguyen po přihrávce od Čáslavského. Poté jsme měli ještě dost šancí na zvýšení skore, ale trefil se až ve 41. min. Chleborád. Přihrával mu Liska a David to krásně trefil. Brankář neměl žádnou šanci. Těsně před koncem se ještě trefil Nguyen po samostatném sólu z půlky hřiště, kdy zavěsil neomylně tvrdou střelou pod břevno.

Utkání jsme sice hráli bez tří hráčů základní sestavy. To nás však vůbec neomlouvá a měli jsme naši převahu vyjádřit větším rozdílem ve skore. Doufám, že v příštím zápase to již bude lepší a uvidíme hezčí fotbal.

FC Real Královské Vinohrady - FC Tempo Praha B 1:4 (1:1)
Branky Tempa: 28. Čáslavský (Chleborád), 33. Nguyen (Čáslavský), 41. Chleborád (Liska), 59. Nguyen.
Tempo: Píro (31. Marinov) - Petřek, Jelínek, Klajbl, Brych (36. Liska ), Löfler, Vejšický, Nguyen, Čáslavský, Klíma.