Ml. dorost: FC Tempo Praha - FC Inferno 9:0

Autor: Ivo Flaks <flaks(at)chello.cz>, Téma: Mladší dorost, Vydáno dne: 13. 04. 2010

K prvnímu mistrovskému utkání na domácím hřišti a po předlouhé době konečně na trávě jsme nastoupili proti poslednímu týmu tabulky a to Infernu. Přestože jsme začali velmi aktivně a hned od začátku utkání jsme pernamentně ostřelovali soupeřovu branku, podařilo se nám přesně zacílit až ve 31. minutě a do konce poločasu dát jestě dvě další branky. Poločas tedy 3:0, ale vzhledem k vývoji utkání chabé vyjádření naší převahy. Možná, že to bylo i přemírou snahy některých jednotlivců či nervozitou a v neposlední řadě nedůrazem před soupeřovo brankářem. Své určitě sehrál nerovný terén, kdy míč sem tam odskočil.

Do druhého dějství jsme naskočili v patřičném tempu a soupeři jsme toho příliš nedovolili. Výsledkem naší herní převahy bylo dalších šest branek v soupeřově síti. Víc k tomuto snad nelze dodat. Bylo to pro nás spíše tréninkové utkání. Takže povinné tři body jsme získali, střelecky se dařilo Davidu Hornovi a po počáteční nervozitě se mu podařilo vsítit pět branek. Ostatní se též snažili, i když herní projev nebyl zrovna nejlepší, ale proti soupeři, který bránil v osmi hráčích, se špatně hraje a navíc ještě na užším hřišti. Dalším negativem tohoto utkání bylo to, že se nám nepodařilo vstřelit ani jednu branku po rohovém kopu a málo jsme hráli po křídlech, je to stále stejné, pořád to rveme přehuštěným středem hřiště. Za týden prověříme své síly na hřišti Dolních Počernic, našeho tradičního soupeře.

FC Tempo Praha - FC Inferno 9:0 (3:0)
Branky: 31., 38., 54., 58. a 64. Horn, 32. Hájek, 57. Kristek, 60. Klasna, 71. Dvořák z penalty.
Tempo: Čutka (41. Yusyp) - Herdegen (41. Škopek), Klasna, Kristek, Bláha, Kalina, Dvořák, Vojtěch (62. Rudolf), Fuchs, Hájek, Horn.