St. přípravka A: SK Motorlet Praha - FC Tempo Praha 5:3

Autor: Miloslav Janský <info(at)fctempo.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 14. 04. 2010

Důležitý zápas o postavení v tabulce jsme na hřišti Motorletu na Velké Ohradě nezačali dobře a soupeř brzy vedl 1:0. Nedlouho potom soupeř udeřil znovu a dvougólové vedení hrozilo. Naštěstí se nám podařilo před přestávkou snížit. Po pěkné ráně Matyho z dálky zakončil hlavou Hozy.

O poločase jsme si v kabině vyříkali chyby a šli do druhého poločasu s předsevzetím, že zápas otočíme. Vše se začalo vyvíjet dobře a po pěti minutách srovnává Jíra na 2:2. Rozdílový gól padá bohužel do naší brány a ještě k tomu vlastní. Kluci jsou rozhozeni a po rozehrání na půlce přicházíme o míč a soupeř skóruje – 4:2. To samé se opakuje při dalším rozehrání na půlce a je po zápase – 5:2. V závěru koriguje Áďa zblízka hlavou na konečných 5:3 a naše situace v tabulce se komplikuje.

SK Motorlet Praha - FC Tempo Praha 5:3 (2:1)
Branky Tempa: Hozák, Kopeš, Jánský.
Tempo: Staněk – Buzek, Obuškevič, Rod, Šebek, Pekárek, Blažka, Kopeš, Jánský, Hozák, Obermajer, Pavlásek.