Ml. žáci B: FC Tempo Praha - Čechie Dubeč 12:1

Autor: Michal Netušil <mnetu(at)seznam.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 20. 04. 2010

V sobotu 17.4. jsme doma přivítali Čechii Dubeč, předposlední tým tabulky. Na soupeře jsme podle očekávání vstoupili velkým tlakem od prvních minut, ale dlouho jsme nedokázali překonat soupeřova brankáře. Vylámal si na něm zuby dvakrát Liska, Vejšický a Nguyen. První gólovou radost jsme měli ve 14. minutě, kdy Slavíček přesně přihrál Vejšickému, který pak šel sám na branku. Samostatný nájezd proměnil sice až napodruhé, ale branku vstřelil - 1:0. Na druhou branku jsme čekali pouze dvě minuty. Na 2:0 zvyšoval Liska, kterého našel Vejšický volného před brankou a dorážka do brány byla jednoduchá. Do poločasu se podařilo Vejšickému vstřelit ještě dva góly a dovršil si hattrick. Do šaten se šlo za příznivého vedení 4:0.

Druhý poločas se proměnil ve střelnici. Ostrými pálil hned od začátku poločasu Vejšický, když se mu podařilo třemi góly během osmi minut zvýšit na 7:0. Do konce zápasu zbývalo ještě přes dvacet minut a zápas byl zcela v naší režii. Dvakrát se podařilo prosadit i Kurišovi ve 45. a 46. minutě, 9:0. Na dvouciferný rozdíl 10:0 zvyšoval opět Vejšický po samostatném nájezdu z poloviny hřiště. Jedinou branku dala Dubeč po samostatném nájezdu v 53. minutě a podařilo se jí kosmeticky upravit výsledek na 10:1. Nutno podotknout, že to byla jediná šance Dubče ve druhém poločase. Svou neuvěřitelnou osmou branku v zápase dal Vejšický a zvyšoval na 11:1. Gólovou tečku v zápase udělal Nguyen, který uzavřel skóre na 12:1.

Kluci si vysokou výhru zasloužili a doufám, že se předvedou i v dalším kole proti Dolním Počernicím.

FC Tempo Praha - Čechie Dubeč 12:1 (4:0)
Branky Tempa: Vejšický 8, Kuriš 2, Liska, Nguyen.
Tempo: Marinov (31. Píro) - Petřek, Klajbl, Hlaváč, Brych (41. Pícha), Löfler (31. Klíma), Vejšický, Liska (31. Chleborád), Kuriš, Nguyen, Slavíček.