Ml. žáci A: FC Tempo Praha - FK Slavoj Vyšehrad 5:0

Autor: Zdeněk Votava <info(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 23. 04. 2010

Konečně první jarní vítězství našich chlapců a bylo to naprosto zasloužené, až nečekaně hladké vítězství. Soupeř byl před tímto zápasem jenom 2 body za námi v tabulce. Naše hra se v tomto zápase zlepšila o 50%, hráli jsme dobře kombinačně, dopředu si vytvářeli šance a v 1. půli už mohlo být rozhodnuto! V 6. minutě nečekanou střelou zdálky Honza Moudrý přehodil padáčkem brankáře soupeře - 1:0, takzvaným gólem do kabiny se zaskvěl v 28. min. Moris Hyršl Moris a důrazem ve vápně dal zblízka na 2:0.

Ve 2. půli pokračovali naši chlapci v dobrém výkonu, ve 35. min. po krásné akci Nguyen - Hrstka krásnou ranou přes celou branku zavěsil Hrstka na 3:0, ve 44. min. Patrik Šmíd po navážečce Štěpánka zvýšil na 4:0 a skóre uzavřel v 51. min. Hrstka opět ze stejného místa po přihrávce Štěpánka a teči obránce soupeře skončil míč v brance soupeře a tímto zápas skončil 5:0 pro Tempo!

Soupeř se za celý zápas nezmohl ani na jednu střelu, naše obrana zahrála bezchybně. Brankář Vejšický (98) byl prakticky bez práce. Když budeme pokračovat v tomto výkonu v dalších zápasech, do konce jara se můžeme dostat na 3. místo (zatím PSK Union). V obraně vynikl Ondra Šváb, který hrál s přehledem, před ním sbíral všechny míče kapitán mužstva Patrik Baroch. V záloze, která hrála velmi dobře, vynikli Tomáš Mach a Pavel Hrstka (2 góly), také Nguyen – někdy však držel dlouho míč. V útoku splnili úkol oba útočníci Moudrý Jan a Hyršl Moris, oba dva dali po jednom gólu a třetí útočník, který střídal – Šmíd přidal třetí gól.

FC Tempo Praha - FK Slavoj Vyšehrad 5:0 (2:0)
Branky: 6. Moudrý Jan (Mach), 28. Hyršl, 35. Hrstka (Nguyen), 44. Šmíd (Štěpánek), 53. Hrstka (Štěpánek).
Tempo: Vejšický - Lazarov (46. Moudrý Ondřej), Šváb, Baroch, Kofroň - Mach, Hrstka, Nguyen, Štěpánek - Moudrý Jan (46. Musílek), Hyršl (41. Šmíd).


Fotogalerie: (autor: Zdeněk Haluska, www.fctempo.cz)