Ml. přípravka B: FC Tempo Praha B - SK Union Vršovice 0:6

Autor: Jana Matysová <jana.matysova(at)internetzababku.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 23. 04. 2010

Další zápas na domácí půdě šel ve šlépějích těch předchozích. Naše mužstvo se tentokrát utkalo s lídrem tabulky. První poločas dopadl pro naše kluky celkem uspokojivě. Po gólu inkasovaném ve třetí minutě jsme soupeře celkem zdárně drželi dále od naší branky.

Zato ve druhém poločase si soupeř přišel nasvé. A to hned pěti vstřelenými brankami. K celému zápasu je třeba dodat, že naši kluci, ač měli před sebou znatelně lepšího staršího soupeře, hráli pěkný, a jak již bylo řečeno v první polovině i vcelku vyrovnaný fotbal. Bohužel ve druhé polovině už klukům docházely síly a na soupeře nestačili spíše fyzicky než herně. I přes naši porážku 0:6 jsme viděli pěkný fotbal.

FC Tempo Praha B - SK Union Vršovice 0:6 (0:1)
Tempo: Martínek David - Borovička David, Bouma Šimon, Fryš Artur, Havlíček Jakub, Hrachovský Ondřej, Jeníček Viktor, Kučera Vojtěch, Leun Jakub, Lusk Tomáš, Matys Martin, Šenk Pavel, Škoda Martin.