Ml. přípravka C: FC Tempo Praha – SK Horní Měcholupy 2:0

Autor: Sylva Lingová <sylvar(at)seznam.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 26. 04. 2010

Páteční trénink strávila část hráčů zápasem proti týmu z Horních Měcholup, šlo o utkání v rámci běžícího Mini cupu, a tak jsme po benešovské výhře chtěli přidat další body kdobru. Jak je naším zvykem, zápas se rozbíhal pomalu. V počátku jsme do boje moc sil nedali. V šesté minutě dal naštěstí náš první gól Daniel Michl, čímž jsme mohli získat malou jistotu a vylepšit dynamiku utkání. V patnácté minutě nám štěstí nepřálo a střela Matyáše Havlíčka levačkou bohužel nepřinesla zlepšení našeho skóre. Do druhé půlky zápasu jsme žádný míč do brány už nedostali a myslím, že výkon na 100% se nám také nepodařil.

Po zápasové přestávce předvedli před soupeřovou bránou nádhernou akci Sebastian Ling a Dany Michl, ale míč do brány nedošel. Naštěstí pro nás udělal soupeřův gólman v pětadvacáté minutě chybu – vyběhl z brány moc - a Daniel Michl zvýšil na 2:0 pro naše barvy.

Tempo porazilo nakonec Horní Měcholupy 2:0. Z pohledu diváka však nešlo o úplně zajímavý a živý fotbal, víme, že kluci už umí hrát líp. Stabilní a pěkný výkon nelze upřít Filipu Snížkovi a Vojtovi Pancovi.

V závěrečných penaltách jsme zvítězili poměrem 11:7, především díky našemu Matyáši Vágnerovi v bráně, který tým perfektně v penaltách podržel.

FC Tempo Praha – SK Horní Měcholupy 2:0 (1:0)
Branky: Daniel Michl 2.
Tempo: Matyáš Vágner - Snížek Filip, Vojta Panc, Pavel Krýda, Matyáš Havlíček, Ondřej Filip, Lukáš Radimský, Ulihrach Tomáš, Daniel Michl, Jakub Kvasnička, Sebastian Ling, Patrik Bešťák, Mudra Milan, Filip Vrla.