St. žáci B: FC Tempo Praha B - Junior Praha B 3:2

Autor: Tibor Oračko <tibororacko(at)centrum.cz>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 27. 04. 2010

Krásný slunečný den nám přinesl dobrou náladu, ale po chvilce i velké starosti s naší sestavou. Na poslední chvíli se nám omluvili kluci, kteří měli nastoupit na zápas, ale bohužel zranění ze sobotního zápasu jim to nedovolilo. Základní jedenáctku jsme nakonec postavili a věřili, že vydrží celý zápas. Začali jsme bez nějakého respektu vuči soupeři, i když nás převyšoval jak počtem hráču tak výškově. Začátek byl vyrovnaný z obou stran, ale ve 24. minutě jsme inkasovali první branku a za chvilku to bylo 0:2. Naštěsti hned po rozehráni jsme snížili na 1-2 a šlo se do šaten.

Kluky jsme povzbudili do druhé půle a cítili jsme šanci výsledek otočit. A pomáhal nám i soupeř svojí nedisciplinovaností, když po každém verdiktu rozhodčího měl nějaké připomínky. My jsme hráli svoji hru a povedlo se srovnat na 2:2. Pět minut před koncem utkání se nám povedla nádherná akce na jeden dotek a vedli jsme. Musíme pochválit všechny kluky, že opravdu odjezdili celý zápas a udrželi kladný výsledek až do konce. Výsledek 3:2 je nakonec spravedlivý a doufáme, že to tak bude pokračovat.

FC Tempo Praha B - Junior Praha B 3:2 (1:2)
Branky Tempa: Schwarzbach, Krčka, Geissler.
Tempo: Barda - Malý, Klíma, R.Novák, Schwarzbach, Gronych, Krčka, Valenta, Oračko, Geissler, Stepanov.