Muži B: FC Tempo Praha B - ČAFC Praha B 0:3

Autor: Jiří Klouda <info(at)fctempo.cz>, Téma: B muži, Vydáno dne: 28. 04. 2010

Proti vedoucímu týmu naší tabulky ČAFC jsme nastoupili na dolním hřišti. Začátek nám zase nevyšel. Ve 3. minutě jsme ztratili míč na půlce a rychlý protiútok po pravé straně končil centrem a brankou na 0:1. V 11. minutě hosté kopali trestný kop a kopli jej dobře. Střela do šibenice znamenala pro Čafku vedení 0:2. Tempo pak vyrovnalo hru, mělo i několik šancí, ale k brance žádná nevedla.

Druhá půle začala stejně jako první. Ve 49. minutě opět rychlý útok pravého záložníka hostí, centr a dobíhající útočník rybičkou zvýšil na 0:3. Tempo se dále snažilo a korekci výsledku, leč marně. Čafka byla lepší, na hřišti byl vidět rozdíl obou týmů při jejich postavení v soutěži.

FC Tempo Praha B - ČAFC Praha B 0:3 (0:2)
Tempo: Flaks - Klípa (54. Klouda), Vrzal, Valášek, Benda - Prokop, Hájek, Dedek, Morávek (61. Slavíček), Jakub Hurka - Klusák (72. Vitásek).