Ml. přípravka B: FC Tempo Praha B - Loko Vltavín 2:8

Autor: Jana Matysová <jana.matysova(at)internetzababku.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 05. 05. 2010

Jako dalšího soupeře na našem hřišti jsme uvítali Loko Vltavín. Herně stejně silný soupeř nás opět zastihl nepřipravené. Kluci v prvním poločase jakoby zapomněli všechno, co se doposud naučili. Naše hra byla nedůrazná, plná banálních chyb, které nás stály pět branek.

Druhý poločas byl už znatelně lepší a také se nám po dlouhé době opět podařilo dostat míč do soupeřovy branky. Nejdříve po výkopu brankáře Erika se k míči dostal Jakub Havlíček a přesně jej umístil za brankařova záda. Druhá šance pak přišla opět díky dlouhému výkopu našeho brankáře, kdy se k míči dostal Roman Tříska a přesnou nahrávkou jej poslal Ondrovi Hrachovskému, který pěkně tuto akci zakončil. Bohužel i soupeř pár svých šancí ještě před konce utkání stačil proměnit, a tak celkový výsledek zápasu byl 2:8.

FC Tempo Praha B - Loko Vltavín 2:8 (0:5)
Branky Tempa: 36. Havlíček, 45. Hrachovský (Tříska).
Tempo: Papež Erik, Lusk Tomáš, Havlíček Jakub, Hrachovský Ondřej, Tříska Roman, Leun Jakub, Škoda Martin, Bouma Šimon, Fryš Artur, Kučera Vojtěch, Borovička David, Matys Martin.