Ml. žáci A: FC Tempo Praha - SK Umbro Praha 5:0

Autor: Zdeněk Votava <info(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 07. 05. 2010

Hráno na horním hřišti za jasné převahy Tempa. Bylo jenom otázkou, kolik Tempo nastřílí gólů. Soupeř (poslední v tabulce) vůbec nestačil, škoda, že se nehrálo na hlavním hřišti, mohlo být skóre vyšší! V 5. min. nastřelil zblízka hlavou kapitán mužstva Ondra Šváb břevno. V 11. min. Štěpánek přehodil hlavou brankáře hostů po dlouhém odkopu Heince - 1:0, v 16. min. Šmíd po pěkné uličce Štěpánka na 2:0, ve 22. min. po sólu od půlky hřiště Štěpánek 3:0, ve 25. min. po akci Veselého zblízka střelou k tyči opět Štěpánek zvýšil na 4:0, v 50. min. upravil zblízka po rohu Šmída opět Štěpánek na 5:0.

Chyběli nemocní a zranění: Opletal, Haluska, Baroch, Moudrý Ondřej, Hyršl, Baroch, Holub a Lazarov. V 1. poločase Tempo vytvořené šance na 50% proměnilo a získalo potřebný náskok 4:0. Ve 2. půli už bohužel zahazovali hráči Tempa šanci díky špatné střelbě a slabším důrazem před brankou soupeře. V tomto se vyznamenal Moudrý Jan (v 52. min. a v 59. min.) dále také Šmíd a Štěpánek, takže skóre mohlo být klidně 8:0 pro Tempo.

Obrana zahrála spolehlivě a prakticky nepustila soupeře do žádné šance. V obraně hlavně tvrdil muziku Ondra Šváb svým důrazem (výborná hra hlavou). Záloha hlavně 1. půli zásobovala oba útočníky dobrými míči a pracovala velmi dobře. V útoku vynikl střelecky Matěj Štěpánek. Dobře ho doplňoval Patrik Šmíd. Uvidíme v příštím zápase, jestli výkony Tempa půjdou nahoru.

Úterý 11.5.2010 začátek v 17 hod.: Satalice – Tempo. Sraz přímo na hřišti v 16 hod. Snad už mužstvo konečně nastoupí v zápase kompletní a předvede dobrý výkon.

FC Tempo Praha - SK Umbro Praha 5:0 (4:0)
Branky: Štěpánek 4, Šmíd.
Tempo: Kofroň - Kalina, Šváb, Heinc, Veselý - Mach (34. Musílek), Nguyen, Hrstka - Moudrý Jan, Šmíd – Štěpánek.