St. žáci A: FC Tempo Praha - FK Admira Praha 0:2

Autor: Dušan Jantol <dusan.jantol(at)cz.enersys.com>, Téma: Starší žáci, Vydáno dne: 07. 05. 2010

Admiru jsme chtěli porazit a rozhodně jsme na to měli. Víme, co Admira hraje, nakopáváné míče, žádná rozehrávka a toť vše. Připravovali jsme se na to, ale opět se k nám štěstí otočilo zády.

Úvod utkání jsme podcenili a hráli jsme ustrašeně, čehož soupeř využíval. Dávali jsme mu příliš mnoho prostoru k zakončování, ale jen neschopnost hostí nás držela nad vodou. A to až do 24. minuty, kdy souhrou náhody a nerozhodnosti našich obránců plácl do balonu hráč Admiry a míč skončil pro soupeře šťastně v naší síti. Nepřestali jsme hrát a po obdržené brance jsme se naopak vzchopili k náporu, který jsme bohužel nezúročili. Naopak Admira stále hrozila z nebezpečných brejků. Poločas zůstal tedy beze změny 0:1.

Druhý poločas jsme nezačali podle našich představ. Hned ve 3. minutě druhé části jsme znovu inkasovali a opět nešťastně. Jestliže si něco Admira připravila, tak z toho nic nebylo, ale když do balonu pouze "plácli", tak to skončilo v naší síti.

Opět jsme se nepoložili a hráli tak, že Admira neměla stále nic jistého. Rozebírat náš regulérně vstřelený gól Tomášem Kocábkem po kličce Jakuba Babiara, nastřelenou tyč a břevno po parádní střele Jiřího Hendricha a další příležitosti nám bohužel nepomohly zkorigovat stav. Nakonec jsme po slušném výkonu opět odcházeli poraženě. Remíza by byla ale spravedlivější.

FC Tempo Praha - FK Admira Praha 0:2 (0:1)
Tempo: Valenta - Jantol, Kalina, Malý (64. Fencl), Polívka - Geissler, Gronych (24. Vencl), Hendrich, Babiar - Holko (53. Schwarzbach), Kocábek.