St. přípravka A: FK Dukla Praha - FC Tempo Praha 0:4

Autor: Michal Hozák <michal.hozak(at)seznam.cz>, Téma: Starší přípravka, Vydáno dne: 11. 05. 2010

V neděli před polednem jsme se sešli na Julisce k velmi důležitému utkání o záchranu v přeboru. Dukla je v tabulce za námi, tak jsme chtěli odvést tři body domů na Tempo.

Kluci věděli, o co jde, a tak se k tomu opravdu postavili. Od začátku zápasu nedali soupeři žádný prostor a důsledně napadali. V páté minutě se dostal po pěkné kombinaci tváři v tvář brankáři Dukly Jirka Kopeš a s přehledem proměnil - 0:1. Tempáci domácí k ničemu nepustili a v desáté minutě pěknou střelou zdálky dává Danny Višvader na 0:2. Pak jsme měli ještě vyložené šance, ale bohužel do šaten jsme odcházeli za stavu 0:2.

V šatně byla z kluků znát bojovná nálada a odhodlání soupeře porazit. Hra ve druhé půli odpovídala té první a kluci přidali ještě dvě branky. Po výkopu gólmana na Jirku Kopeše, který krásně zatáhl míč k brankové čáře a zpětnou přihrávkou ho předložil Petru Blažkovi - 0:3. Poté Peky kopal roh, který kroutil do brány a domácí obránce si ho srazil do své svatyně - 0:4. Tímto gólem kluci uzavřeli výhru na Dukle a za bojovnost a předvedenou hru jim patří náš DÍK!

FK Dukla Praha - FC Tempo Praha 0:4 (0:2)
Branky: 5. Kopeš (Šebek), 9. Višvader (Kopeš), 33. Blažka (Kopeš), 38. Pekárek.
Tempo: Hozák, Staněk - Rod, Buzek, Obermajer, Pekárek, Blažka, Kopeš, Obuškevič, Jánský, Voborský, Pavlásek, Višvader, Šebek.