Ml. přípravka B: Na turnaji ČAFC na šestém místě

Autor: Jana Matysová <jana.matysova(at)internetzababku.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 16. 05. 2010

Už předem jsme věděli, že letošní turnaj na ČAFCe nebude jednoduchý. Na tento turnaj se sjelo devět mužstev, a tak nás za celý den nás čekalo osm zápasů. Hrálo se na trávě. Počasí nám přálo (žádná velká zima, ale ani teplo – prostě tak akorát). Nakonec jsme se na tomto zápase umístili na 6. místě a za celý turnaj se nám podařilo vstřelit pouze dvě branky.

Tempo – Bohemians – první zápas turnaje a hned prohra. Výsledek zápasu 0:2.
Tempo – Háje – jeden ze slabších soupeřů celého turnaje a nám se podařila jen plichta. Konečné skóre 1:1.
Tempo – Admira – další zápas, kdy hra byla vcelku vyrovnaná, ale štěstí stálo na soupeřově straně. Již v 5. minutě se dostal do akce. Náš brankář míč chytil, ale ten mu vypadl z ruky, čehož soupeř hbitě využil a umístil míč za brankovou čáru. Nám se bohužel stav nepodařilo změnit. Výsledek zápasu 0:1.

Tempo – Kladno – opět slabší soupeř a konečně výhra. Stav utkání 1:0.
Tempo – Meteor – jasně náš nejlepší zápas, kdy kluci bojovali o každý míč, ale bohužel soupeř byl silný. A tak konečný stav 0:1.
Tempo – ČAFC – domácí hráči také patřili k těm slabším soupeřům, ale nám se opět podařila uhrát jen plichta. Výsledek 0:0.
Tempo – Ústí nad Labem – zápas s pozdějším vítězem turnaje dopadl pro nás prohrou s výsledným skóre 0:1.
Tempo – Králův Dvůr – poslední zápas a opět plichta 0:0.

Branky: Kinský Antonín 2.
Sestava: Bouma Šimon, Fryš Artur, Havlíček Jakub, Hrachovský Ondřej, Jeníček Viktor, Kinský Antonín, Kučera Vojtěch, Leun Jakub, Lusk Tomáš, Matys Martin, Šenk Pavel, Škoda Martin.