Ml. přípravka A: SK Střešovice 1911 - FC Tempo Praha 0:17

Autor: Michaela Heřmánková <hermankova(at)agrofert.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 24. 05. 2010

V sobotu za krásného slunečného odpoledne jsme jeli na hřiště soupeře. Přivítalo nás velice hezké zázemí střešovického klubu. Náš zápas začal skoro souběžně s našimi hokejisty, kteří na MS bojovali se Švédskem o postup do finále. Od první minuty jsme zcela převzali iniciativu a hezkou kombinační hrou přiváděli soupeře do úzkých. Skóre otevřel už ve 2.minutě Štěpán Sedlář. O minutu později zamířil přesně mezi tyče Luky Hroník. Ve 4.min. to byl opět Štěpán kdo zvýšil na 3:0. V 7. min. opět Luky Hroník zvyšuje na 4:0. V 9. min. na 5:0 upravil Marek Schätz a v 10. minutě Jáchym Trajhan rozvlnil síť brankářky Střešovic pošesté. Poté kluci přestali kombinovat a každý se snažil vstřelit branku. To samozřejmě nepřineslo žádný fotbalový zážitek pro diváky a přestaly padat branky.

Po změně stran už zase kluci začali hrát pohledný fotbal, kdy jedna hezčí akce střídala druhou. Náš brankový účet se zastavil až na čísle sedmnáct. Příští týden nás čeká tým ČAFC.

SK Střešovice 1911 - FC Tempo Praha 0:17 (0:6)
Branky: Hroník 4, Šejvl a Sedlář 3, Heřmánek, Trajhan a Schätz 2, Wijas.
Tempo: Touška – Hobzík, Novotný, Michl, Kny, Škobis, Schätz, Šejvl, Sedlář, Pytlíček, Hroník, Trajhan, Wijas, Dvořák, Heřmánek