Ml. přípravka B: FC Tempo Praha B - Meteor Praha VIII 0:9

Autor: Jana Matysová <jana.matysova(at)internetzababku.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 28. 05. 2010

Hráče Meteoru jsme uvítali na domácím hřišti. Hned na první pohled jsme věděli, že to opět naši kluci nebudou mít snadné. Jednak chyběla většina tradičních hráčů a jednak někteří soupeři převyšovali naše kluky víc jak o hlavu. O prvním poločase se toho nedá moc říci. Klukům chyběla bojovnost, a tak se soupeři podařilo dostat dvakrát míč za záda našeho brankáře. Zato druhá polovina se našim klukům opravdu nepovedla. I přes veškerou snahu se nám opět nepodařilo našich pár útočných akcí zakončit. O co méně štěstí bylo na naší straně, o to více ho měl soupeř. A tomu se podařilo v tomto poločase umístit míč do naší sítě ještě sedmkrát. Konečné skóre 0:9.

FC Tempo Praha B - FK Meteor Praha VIII 0:9 (0:2)
Tempo: Martínek David, Hrachovský Ondřej, Jeníček Viktor, Holý František, Vavrek Oto, Škoda Martin, Bouma Šimon, Šenk Pavel, Borovička David, Matys Martin.