Ml. žáci B: FC Tempo Praha B - FK Meteor Praha VIII C 0:2

Autor: Petr Petřek <petrek.petr(at)seznam.cz>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 01. 06. 2010

K dalšímu mistrovskému utkání jsme nastoupili v domácím prostředí proti chlapcům z Meteoru. Věděli jsme, že nás nečeká žádný lehký soupeř, ale tým z druhého místa v tabulce. Začátek zápasu se pro nás vyvíjel docela dobře, měli jsme územní převahu a také dvě vyložené šance Martinem Liskou a zvláště ta druhá byla 100%. Martin však místo střely na malém vápně zvolil kličkovanou, až mu obránci míč sebrali. Hra se potom vyrovnala a soupeř také zahrozil pěknými akcemi, kdy mohl vstřelit gól. Do poločasu nepadla žádná branka, i když šance byly na obou stranách, zvláště ze standardek. Brankáři však vše pochytali. Vypadalo to, že kdo dá první branku, zvítězí.

Do druhé půle jsme však nevstoupili moc dobře. Ve 33. min vypadl míč našemu brankáři a útočník soupeře se nemýlil - 0:1. O pár minut později po pěkné akci soupeře jsme inkasovali opět a chlapci z Meteoru vedli už 0:2. S tímto vývojem jsme se nechtěli smířit, snažili jsme se soupeře zatlačit, ale ten nás již do žádné velké šance nepustil.

Hráli na nás velmi chytře, byli rychlí a i zdravě agresivní. Naši útočníci se nemohli proti takové obraně vůbec prosadit. Do konce utkání již žádná branka nepadla a kluci z Meteoru si zaslouženě odvezli tři body. I přes prohru lze říci, že se kluci snažili, že byl zápas poměrně vyrovnaný a bylo se na co dívat. Za to oběma týmům dík.

FC Tempo Praha B - FK Meteor Praha VIII C 0:2 (0:0) Tempo: Marinov - Petřek, Nguyen, Jelínek, Čáslavský, Löfler, Kuriš (51. Píro), Slavíček, Chleborád (36. Klíma), Vejšický, Liska.