Muži A: FK Meteor Praha VIII B - FC Tempo Praha 2:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 02. 06. 2010

Zápasu zcela jednoznačně chyběl náboj, Tempo již má postup jistý, domácí také o nic nehrají. Ve stejný čas navíc hrál B tým Tempa zachraňující I.B třídu, někteří hráči tedy místo do Libně zamířili do Újezdu nad Lesy. Šanci tak dostali mladíci z úspěšného dorostu Sehnoutka, Hnat a Šulc.

V první půli bylo Tempo lepším týmem a dostalo se k několika dobrým šancím, domácím se příliš nevedlo, přesto se dostali v závěru poločasu z první vážné akce do vedení. Obrana Tempa jen přihlížela slalomu Řádka, jeho pokusu ještě zabránil v cestě do sítě Kuchař, ale na dorážku neobsazeného Ježka už byl krátký. Tempo odpovědělo za dvě minuty centrem Jakuba Hurky, střelou jeho bratra Josefa a dorážkou Komorníka - 1:1.

Po změně stran hra upadla hodně do průměru, Tempo nevyužilo dvě dobré šance Komorníkem a Hájkem a pak už vyklidilo pole. Trest přišel v 81. minutě. Dvořák neodhadl dlouhý míč, ten jej přeletěl a Junek střelou mezi nohy Kuchaře rozhodl - 2:1.

FK Meteor Praha VIII B - FC Tempo Praha 2:1 (1:1)
Branky: 41. Ježek, 81. Junek - 43. Komorník (Josef Hurka, Jakub Hurka).
Rozhodčí: Trska - Suchý, L.Hlavnička.
Meteor: Píša - Ježek, Rada, Kříha, Pařízek (46. Bareš) - Zezula (46. Jiřík) - Ondrůšek, Strouhal, Řádek (73. Junek), Wimmer - Poláček.
Tempo: Kuchař - Netušil, Vrba, Dvořák, Kadlec - Hájek, David, Sehnoutka (71. O.Šulc), Komorník - Hurka Josef, Hurka Jakub (56. Hnat).