Ml. přípravka B: FK Dukla Praha - FC Tempo Praha B 5:0

Autor: Jana Matysová <jana.matysova(at)internetzababku.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 04. 06. 2010

Vzhledem k velké absenci našich hráčů jsme si museli pro tento zápas vypomoct dvěma hráči z mladší přípravky A. Jednak brankářem Honzou Žežulku a do zálohy jsme povolali Martina Pytlíčka. Opět ze všeho asi nejnapínavější byla cesta na soupeřovo hřiště páteční Prahou.

Bohužel i přes tuto výpomoc se nám nepodařilo uhrát alespoň jeden bod, i když zápas to byl moc hezký. Ještě po prvním poločase to vypadalo velice slibně, neboť jsme prohrávali jen 0:1, ale hned začátek druhého poločasu nám zkazil veškeré nadějné vyhlídky. Během tohoto poločasu se soupeři podařilo ještě čtyřikrát umístit míč za záda našeho brankáře. I my jsme měli několik pěkných šancí, ale ty se nám bohužel nepodařilo zakončit.

Celkově jsme viděli pěkný fotbal, hodně k tomu přispěl i Martin Pytlíček, který ze své pozice středního záložníka pěkně rozdával přihrávky, ale i ostatní kluci se pouštěli do pěkných soubojů a bojovali o míč ze všech sil.

FK Dukla Praha - FC Tempo Praha B 5:0 (1:0)
Tempo: Žežulka Jan - Pytlíček Martin, Fryš Artur, Havlíček Jakub, Kučera Vojtěch, Leun Jakub, Lusk Tomáš, Matys Martin, Škoda Martin, Matys Martin.