Muži A: FC Tempo Praha - Kyje 7:1

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 09. 06. 2010

V utkání již šlo jen o dobrý pocit a hráčské prémie, bodů má Tempo už dost. Hosté začali docela sympaticky a i když první šanci měl domácí Žalud, ujali se vedení ve 20. minutě povedeným volejem Duška. Tempo se trápilo, drželo sice míč, ale do šancí se moc nedostávalo. A tak pomohl až tradiční výlet stopera Vrby, jenž si narazil s Davidem a sám před brankářem si ve 41. minutě zkušeně poradil. O dvě minuty později šel Žalud zcela sám na gólmana Cibulku, ale překonat jen nedokázal

O přestávce bylo v kabině domácích docela dusno, nejen kvůli parnému počasí. A Kollerovy výtky se neminuly účinkem, protože po změně stran Tempo hosty doslova rozebralo. Nejpve vtipný signál dvojice Kočí - Žalud při rohovém kopu a zakončující Josef Hurka - 2:1. Poté přesný centr střídajícího Hájka a zakončení dalšího náhradníka Jakuba Hurky - 3:1.

V 74. a 75. minutě naservíroval třetí střídající hráč Hlavík dvě lahůdky bratrům Hurkovým - 4:1 a 5:1. Dobře rozehraný nepřímý kop uvnitř šestnáctky znamenal gól Kočího a brankový účet završil v 86. minutě David, když napálil do sítě odražený míč.

Tempo výsledkem 7:1 zdolalo před čtrnácti dny Štěrboholy a stejný debakl si odvezly i Kyje.

FC Tempo Praha - Kyje 7:1 (1:1)
Branky: 41. Vrba (David), 53. Hurka Josef (Žalud, Kočí), 69. Hurka Jakub (Hájek, Kočí), 74. Hurka Jakub (Hlavík), 75. Hurka Josef (Hlavík), 85. Kočí (David), 86. David.
Rozhodčí: Wimmer - Havlín, Kučera.
ŽK: Žalud - Štěpánek, Mádr.
Tempo: Kuchař - Netušil, Vrba, Dvořák, Kadlec - Budák (61. Hájek), Žalud (61. Jakub Hurka), Kočí, Komorník (46. Hlavík) - Hurka Josef, David.
Kyje: Cibulka - Trinkmoc, Štěpánek, Doležal J., Marsin, Mádr (62. Crkal), Kadeřávek (24. Šmíd), Menšík, Dušek, Říha, Doležal M.