Ml. přípravka C: FC Tempo Praha - SK Motorlet Praha 4:0

Autor: Vladimír Ling <info(at)fctempo.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 14. 06. 2010

Předposlední zápas Minicupu se odehrál proti Motorletu na domácím hřišti a za tropického počasí. Naši kluci se nenechali počasím uspat a hrálo se převážně na polovině soupeře. Hned na úvod si kluci vytvořili šance, které volaly po proměnění. Zejména ta z 5. minuty na jeden dotek po ose Sebastian Ling - Petr Hodouš - Dan Michl a zakončující Matyáš Havlíček by si gólovou tečku zasloužila. Naštěstí po chvilce vybojoval u soupeřovy brány míč Dan Michl a nedal brankáři šanci - 1:0. V polovině první půle se nám podařilo vstřelit dva rychlé góly. Nejprve Sebastian Ling, při jednom ze svých úniků po levém křídle, odcentroval přímo na volného Matyáše Havlíčka. Ten se s míčem trochu pomazlil, čímž poškádlil nervovou soustavu příznivců Tempa a poté jej posunul do prázdné brány - 2:0. Hned nato si zopakoval Dan Michl první gól a bylo to 3:0. Ještě před poločasem se probojoval Sebastian Ling před bránu soupeře a těsně před vybíhajícím brankářem usměrnil míč těsně mimo. Motorlet se jen těžkopádně dostával přes polovinu hřiště a naši bránu téměř neohrozil.

Druhá půle byla, díky vedru, pro všechny hráče vyčerpávající. Kluci se ploužili po hřišti a už neměli moc sil. I proto se hra opticky srovnala a soupeř se dostával do příležitostí. Tu největší odvrátil Petr Hodouš po rohovém kopu soupeře. Celá naše obrana hrála výborně. Po zranění se vrátil Vojta Panc a až na jedny výstavní "housle" to byl pevný pilíř naší obrany. V závěru se ještě dvakrát ukázal Dan Michl, nejprve efektně upadl v souboji, ale rozhodčí nic (že by ho znal?) a ve 39. minutě využil nahrávku Petra Hodouše - 4:0.

Celý tým si zaslouží pochvalu za bojovnost a předvedenou hru. Dokázali hrát zajímavý zápas v počasí, které vybízelo spíš ke koupání, zmrzlině a lenošení.

FC Tempo Praha - SK Motorlet Praha 4:0 (3:0)
Branky: 6. Michl, 9. Havlíček (Ling), 10. Michl, 39. Michl (Hodouš).
Penalty: 7:6 - úspěšní střelci: Petr Hodouš, Matyáš Vágner, Sebastian Ling, Matyáš Havlíček, Ladislav Ruňanin, Vojta Panc, Ondra Filip.
Tempo: Matyáš Vágner - Matyáš Havlíček, Daniel Michl, Sebastian Ling, Tomáš Hradil, Petr Hodouš, Tomáš Ulihrach, Vojta Panc, Ladislav Ruňanin, Pavel Krýda, Bešťák Patrik, Ondra Filip.