Ml. přípravka B: FC Tempo Praha B - SK Motorlet C 4:3

Autor: Jana Matysová <jana.matysova(at)internetzababku.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 16. 06. 2010

Až v posledním zápase sezóny přišlo to, nač jsme toužebně celý rok čekali. Kluci si konečně vychutnali slastný pocit z vítězství, který si po náročné sezóně určitě zasloužili.

Motorlet ale nebyl snadným soupeřem a po většinu zápasu předváděl houževnatý fotbal. První polovinu úvodního dějství jsme prospali. Byli pozdě v soubojích a po nezvládnutých rohových kopech soupeře jsme prohrávali již 0:2. Naštěstí jsme po stejné situaci ještě do přestávky snížili zásluhou Artura Fryše. Druhý poločas pak přinesl fotbal, který bychom od našich hráčů chtěli vídat co nejčastěji, díky vtipným a nápaditým kombinacím celého mužstva se nám zásluhou Tondy Kinského a Artura Fryše podařilo zápas otočit a přes drobnou komplikaci v podobě opět nezvládnutého rohového kopu jsme utkání dotáhli do vítězného konce.

FC Tempo Praha B - SK Motorlet Praha C 4:3 (1:2)
Branky Tempa: Fryš a Kinský 2.
Tempo: Bouma, Fryš, Havlíček, Hrachovský, Jeníček, Kinský, Kučera, Leun, Lusk, Matys, Šenk, Škoda.