Ml. přípravka B: Stříbrný závěr sezóny ve Střešovicích

Autor: Jana Matysová <jana.matysova(at)internetzababku.cz>, Téma: Mladší přípravka, Vydáno dne: 02. 07. 2010

Poslední turnaj letošní sezóny nás čekal ve Střešovicích. Los byl dán, kluci byli připraveni, a tak nezbývalo nic jiného než doufat a hlavně věřit, že neodjedeme bez poháru.

Meteor 03 – na zahřátí nám byl dán soupeř o rok mladší. Naši kluci mají vždy trochu problém dostat se do ráže, a tak jsme tento los jen uvítali. A naše obavy se ukázaly být oprávněné. Ač jsme celý zápas soupeře přehrávali a nepustili jej za půlicí čáru, chyběl nám důraz v soubojích a přesnost v nahrávkách. Ale přeci jen naše snaha byla korunována dvojím zakončením z kopačky Tondy Kinského v soupeřově síti. Jednou po přihrávce od Kuby Havlíčka a jednou od Tomáše Luska. Konečný výsledek 2:0

Zličín – již stejně starý soupeř, se kterým naši kluci sehráli vcelku vyrovnaný zápas, o čemž svědčí i konečný výsledek 0:0. Na naší straně bylo několik šancí, ty se nám však nepodařilo proměnit.

Střešovice 03 – posledním soupeřem základní skupiny bylo mužstvo domácích, ale opět o rok mladší. Zde naši kluci excelovali a po celou dobu se hrál zápas na soupeřově půlce. Ten často neměl ani šanci si přihrát. Časté chyby brankáře byly odměněny střelou za jeho záda. V tomto zápase střelecky exceloval Tonda Kinský, který šestkrát umístil míč do soupeřovy branky, třikrát po přihrávce Artura Fryše, dvakrát Tomáše Luska a jednou Martina Škody. Konečný stav utkání 6:0.

Tímto zápasem jsme se stali vítězi naší skupiny a čekal nás boj s v pořadí druhým mužstvem druhé skupiny.

Střešovice 02 – opět domácí, ale tentokrát stejně staří. Tady jsme mohli vidět vyrovnaný zápas. Byla vidět velká snaha na obou stranách, vždyť šlo o hodně. Možná o něco navrch měli naši borci, ale když se náhodou soupeř dostal k naší bráně, bylo nám trochu horko. Vše zachránila střela opět Tondy Kinského, na kterou mu nahrál Martin Matys. A tak konečný výsledek skončil 1:0.

Po tomto vítězství nám bylo jasné, že medaile budou. Teď jen šlo o to, zda zlaté nebo stříbrné.

Vršovice – o první místo jsme se měli utkat s nám dobrým známým soupeřem. Tento zápas byl opravdu moc pěkný, plný útočného fotbalu. Šance bylo vidět na obou stranách stejně jako únava. A tak není divu, že po dvou 12-ti minutových poločasech skončil zápas 0:0. O všem měly rozhodnout penalty. Bohužel zde jsme tentokráte nebyli úspěšní, a tak zápas skončil po penaltovém rozstřelu 1:2. A tak jsme si nakonec ze Střešovic odváželi krásné stříbrné medaile.

Branky: Antonín Kinský 9, nejlepší střelec turnaje.
Sestava: Vojta Kučera, Pavel Šenk, Martin Škoda, Martin Matys, Artur Fryš, Jakub Leun, Tomáš Lusk, Jakub Havlíček, Ondra Hrachovský, Viki Jeníček.