Muži A, příprava: Spartak Kbely - FC Tempo Praha 3:3

Autor: Libor Koubek <libor.koubek(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 25. 07. 2010

Po celonočním dešti bylo hřiště překvapivě ve vynikajícím stavu. Výborně začalo i Tempo a už v 5.minutě vybídl Beneš ke skórování Josefa Hurku. Rozjezd Tempa zbrzdil brankář Kuchař, když podklouzl a pustil za svá záda lehký centr. Žalud ve 23. minutě trefil dělovkou břevno, ale ve 34. minutě se zopakovala spolupráce Beneš - Josef Hurka a byl z toho druhý gól. Jen brankovou konstrukci pak znovu našel Žalud, aby se pak po trojím zastřelování parádně trefil Komorník - 1:3. Chvíli před koncem trefil Kadlec míč do útočníka domácích a byl z toho druhý velmi laciný gól v síti Tempa.

Druhá půle za tou první fotbalově velmi zaostala a když velké šance neproměnili Josef Hurka a Novotný, dokázaly Kbely vyrovnat, když hráč dostal příliš monoho prostoru k úprku směrem k brance i ke střele. Zápas, ve kterém mělo Tempo výrazně víc šancí a který mělo vyhrát, tak skončil remízou 3:3.

Branky Tempa: 5. a 34. Josef Hurka, 39. Komorník.
Tempo: Kuchař - Reidinger, Vrba, Dvořák (46. J.Nechvíla), Kadlec (46. Netušil) - Beneš, Komorník, Žalud, Hlavík (46. Novotný) - Josef Hurka (75. Hlavík), Boháč (46. Boubín).