Muži A, příprava: FC Tempo Praha - Slovan Kunratice 4:2

Autor: Jan Kočí <info(at)fctempo.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 08. 08. 2010

V dalším přípravném utkání Tempo zdolalo 4:2 tým Kunratic, který v minulé sezóně bojoval o postup do přeboru. Hned v 1. minutě z první akce se Tempo radovalo, Žalud rozvlnil síť krásnou střelou zpoza vápna. V úvodu jsme hráli velmi aktivně a další gól přišel v 11.minutě, dal ho Josef Hurka hlavou po centru Komorníka. Ve 32. minutě se po krásné akci dostal míč až k Boháčovi, kterého kunratičtí faulovali ve vápně a penaltu s přehledem proměnil opět Josef Hurka.

V 76.minutě po závaru ve vápně doklepl míč do odkryté branky Jakub Hurka a zvýšil už na 4:0. V 84.minutě proti nám byla písknutá hodně diskutabilní penalta, kterou soupeř se štěstím proměnil. V poslední minutě se naskytla soupeři příležitost do samostatného nájezdu, který v klidu proměnil. Konečný výsledek 4:2.

FC Tempo Praha - SK Slovan Kunratice 4:2 (3:0)
Branky Tempa: Josef Hurka 2, Žalud, Jakub Hurka.
Tempo: Flaks - Reidinger (46. Sehnoutka), Vrba, J.Nechvíla, Budák (46. Netušil) - Beneš (60. Klípa), Komorník (60. Hurka Jakub), Žalud, Hurka Josef (60. Balun) - Kočí, Boháč.