Muži A, příprava: FC Háje JM - FC Tempo Praha 2:5

Autor: Jiří Nechvíla <RTR.666(at)seznam.cz>, Téma: A muži, Vydáno dne: 15. 08. 2010

Pětigólovou normu Tempo naplnilo i na Hájích a v generálce na mistrovský zápas zvítězilo 5:2.

Tempo mělo výborný začátek a do 25. minuty vyhrávalo již o tři branky, když se trefili Kočí, Hurka Josef a Žalud. Bohužel tento náskok se do konce poločasu nepodařilo udržet a Háje snížily na rozdíl jednoho gólu. Nejprve si Beneš dal velice pěkný vlastní gól a podruhé chybovala obrana.

Ve druhé půli byly aktivnější Háje, ale nedokázaly to gólově zúročit. Tempo pak v závěru přidalo dva pěkné góly, kdy se poprvé trefili nováčkové v týmu, Boháč a Boubín. Tempo si tak v generálce na přebor připsalo velice pěknou výhru 5:2.

FC Háje JM - FC Tempo Praha 2:5 (2:3)
Branky Tempa: Kočí, Hurka Josef, Žalud, Boháč, Boubín.
Tempo: Kuchař - Beneš, Vrba, Dvořák, Netušil - Komorník, Žalud, Kočí, Hlavík - Hurka Josef, Boháč. Střídali: Boubín, Reidinger, Nedvěd.