18 19 20 21 22 23 24
    25 26 27 28 29 30 31

Statistiky weburoh

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 464 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-464|

A muži

* Muži A: Výborný první poločas proti diviznímu týmu

Vydáno dne 08. 01. 2006 (1181 přečtení)

Výborný první poločas, po kterém zaslouženě vedlo nad divizní Stříbrnou Skalicí, sehrálo Tempo v prvním utkání Royal Cupu, turnaje pořádaném Meteorem. Po změně stran došlo k několika změnám v sestavě, hra Tempa ztratila na kvalitě a soupeř, s několika velmi kvalitními hráči v kádru, zápas zaslouženě otočil.

FC Tempo – Stříbrná Skalice 3:5 (3:2)
    Branky Tempa: 30. a 37. Mutafov, 13. Fitzel.
    FC Tempo: Kuchař (46. Socha) – Netušil (46. Valášek), Trusina (77. Hlavička), Soumar – Hurka (46. Krajčí), Vrba, Fitzel (64. Dvořák), Nechvíla, Žalud (46. Rožánek) – Mutafov, Dedek.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář

A muži

* Tempo načne Royal Cup proti Stříbrné Skalici

Vydáno dne 05. 01. 2006 (1507 přečtení)

Poprvé v historii se FC Tempo Praha zúčastní prestižního zimního turnaje Royal Cup pořádaným Meteorem VIII. Ve skupině B Tempo narazí na tři divizní celky (Lokomotiva, Bzová a Stříbrná Skalice), dva špičkové týmy přeboru (Uhelné sklady a pořádající Meteor) a skupinu doplní dorostenci Bohemians 1905, kandidát na postup do ČPP ligy. Tempo turnaj zahájí již tuto sobotu - 7. ledna od 15 hodin s Meteorem Stříbrná Skalice, po podzimu desátým celkem divizní skupiny B.

Chybět bude nemocný Havlas, po zranění se zotavující Vrzal a především kapitán Trunečka, jenž se rozhodl ukončit hráčskou kariéru.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář

A muži

* Dobrý úvod, pak ostuda: Admira/Slavoj - FC Tempo 8:0

Vydáno dne 20. 11. 2005 (1470 přečtení)

Tempo si v 15., posledním podzimním, kole, uřízlo pořádnou ostudu, když dostalo osm branek. Přitom první půlhodinu zápas na výrazný debakl vůbec nevypadal, při vyrovnaném průběhu se Tempo naopak dostalo do dvou velkých šancí. Jenže poté dostalo tři slepené branky během deseti minut a po změně stran už dobře hrající Admira na hřišti jasně dominovala.

Admira/Slavoj - FC Tempo 8:0 (3:0)
    Branky: 52., 67., 89. Martinic, 28. Jehlička, 37. Mičko, 38. Kubice z penalty, 78. Hajner, 88. Vlček.
    Rozhodčí: Šimšík – Kořínek, Tikal.
    ŽK: Mutafov.
    FC Tempo: Socha – Valášek, Dedek, Netušil – Hurka, Trunečka, Fitzel (68. Budák), Nechvíla, Žalud – Mutafov, Havlas (74. Novotný).

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář

A muži

* Kuchařův smolný den: Libuš - FC Tempo 2:0

Vydáno dne 13. 11. 2005 (1311 přečtení)

Tempo ve 14. kole nastoupilo k derby zápasu na Libuši a po nešťastném průběhu odešlo poraženo 0:2. Svůj den především neměl gólman Kuchař, jenž inkasoval před přestávkou laciný gól a v 66. minutě byl navíc vyloučen. Špička tabulky se tak Tempu vzdálila, snad se nějaké body podaří urvat na hřišti Admiry/Slavoj.

FSC Libuš - FC Tempo 2:0 (1:0)
    Branky: 43. Pavlů, 58. Hrdlička.
    Rozhodčí: Kubr – Vojtěch, Handl.
    ŽK: Nechvíla, Trusina.
    ČK: 66. Kuchař.
    FC Tempo: Kuchař – Netušil, Trusina, Soumar (75. Valášek) – Hurka, Trunečka, Fitzel, Vrba (67. Krčmář), Žalud – Dedek (76. Mutafov), Nechvíla.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Deset centimetrů od tří bodů: FC Tempo - Střížkov B 1:1

Vydáno dne 06. 11. 2005 (1258 přečtení)

Tempo ve 13. kole přeboru v domácím prostředí remizovalo 1:1 s rezervou Střížkova, momentálně hrajícího jako Bohemians Praha. Remíza nakonec odpovídá průběhu zápasu, hosté byli fotbalovější, ale Tempo si v poslední desetiminutovce vytvořilo několik šancí, zejména Nechvílou nastřelenou tyč, aby skóre zvrátilo na svou stranu.

FC Tempo – Střížkov (Bohemians Praha) B 1:1 (0:0)
    Branky: 82. Nechvíla – 77. Mašek.
    Rozhodčí: Formánek – Kubr, Klejna.
    ŽK: Žalud, Trunečka – Kejha, Janda, Novák.
    FC Tempo: Kuchař – Netušil, Trusina, Soumar – Valášek (79. Fitzel), Trunečka, Nechvíla, Dedek, Žalud – Havlas, Mutafov (70. Vrba).

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář

A muži

* Tři body za druhý poločas: Ďáblice - FC Tempo 1:3

Vydáno dne 30. 10. 2005 (1195 přečtení)

Tempo ve 12. kole přeboru získalo výhrou 3:1 v Ďáblicích zpět ztracené body z domácího zápasu s Meteorem. První poločas se Tempu v Ďáblicích nepovedl a díky brance Jehličky prohrávalo 0:1. Po změně stran se ale hra konečně začala dařit a třemi góly výsledek otočilo a zaslouženě si připsalo již čtvrté vítězství venku.

Ďáblice - FC Tempo 1:3 (1:0)
    Branky: 34. Jehlička – 55. Nechvíla, 74. Mutafov, 90+2. Březina.
    Rozhodčí: Stumpf – Michálek, Váša.
    FC Tempo: Kuchař – Netušil, Trusina, Soumar – Hurka (40. Valášek), Trunečka, Fitzel (46. Havlas), Nechvíla, Žalud – Dedek, Mutafov (90. Březina).

A muži

* S koncovkou na štíru: FC Tempo - Meteor VIII 0:2

Vydáno dne 23. 10. 2005 (1361 přečtení)

Tempo v 11. kole poprvé prohrálo v domácím prostředí a ztratilo bezprostřední kontakt s čelem tabulky. V prvním poločase předvedlo matný výkon, zřejmě zatím nejhorší v sezóně. Po změně stran přišpendlilo soupeře na jeho polovinu, ale množství šancí ke gólu nevedlo, střelecké štěstí na Lhotce domácím nepřálo.

FC Tempo – Meteor VIII 0:2 (0:1)
    Branky: 42. Tyburec, 90+2. Stratil.
    Rozhodčí: Vojtěch – Kubr, Hrubeš.
    ŽK: Novotný – Venc, Klír, Stratil, Vild.
    FC Tempo: Socha – Netušil (88. Březina), Trusina, Soumar – Novotný (81. Hurka), Trunečka, Fitzel, Nechvíla, Žalud – Dedek (86. Mutafov), Havlas.
    Meteor: Vild – Tyburec, Čepelák, Samek, Eichinger (80. Pasker) – Horák, Venc, Beneš, Klír – Fíček (59. Stratil), Jenčo (72. Šmíd).

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář

A muži

* Pohodová výhra venku: SC Radotín - FC Tempo 0:2

Vydáno dne 16. 10. 2005 (1098 přečtení)

Tempo v 10. kole navázalo na dobrý výkon v minulém domácím utkání s Duklou a dojelo si pro naprosto zasloužené tři body do Radotína, získalo již třetí vítězství na hřišti soupeře a v tabulce se drží v těsném závěsu za vedoucí čtveřicí.

SC Radotín - FC Tempo 0:2 (0:1)
    Branky: 23. Havlas, 55. Novotný.
    Rozhodčí: Fišer – Kříž, Pelikán.
    FC Tempo: Socha - Netušil, Trusina, Soumar - Novotný, Trunečka, Fitzel (82. Vrba), Nechvíla (86. Mutafov), Žalud - Dedek, Havlas (75. Hurka).

A muži

* Další domácí nadílka: FC Tempo - FK Dukla 5:2

Vydáno dne 09. 10. 2005 (1297 přečtení)

Pokud diváci navštíví domácí utkání Tempa, rozhodně se nemohou nudit. V minulém zápase odjel Motorlet B s šesti inkasovanými brankami, v 9. kole Pražského přeboru Tempo nastřílelo pět gólů Dukle, před začátkem sezóny favoritu soutěže. Dukla, v sestavě s Janem Bergerem a Martinem Frýdkem, potvrdila, že je týmem výborných individualit, ale kompaktní tým netvoří.

FC Tempo - FK Dukla 5:2 (2:1)
    Branky: 12. Fitzel, 44. Dedek, 69. Žalud, 80. Havlas, 90. Mutafov - 26. a 67. Čurda.
    Rozhodčí: Ochotnický – Nykl, Havel.
    ČK: 47. Rams (Dukla).
    FC Tempo: Socha - Valášek, Trusina, Netušil - Novotný (87. Hurka), Trunečka, Fitzel (90. Dvořák), Nechvíla, Žalud - Dedek, Havlas (84. Mutafov).

A muži

* Bezzubá převaha: Královice - FC Tempo 2:1

Vydáno dne 02. 10. 2005 (1099 přečtení)

V 8. kole Pražského přeboru muži FC Tempo bohužel nebodovali v Královicích. Po výbornému úvodu darovali vlastními chybami soupeři dvě laciné branky. Ve druhé půli Královice pouze bránily a do výrazných šancí Tempo nepustily.

Královice - FC Tempo 2:1 (2:0)
    Branky: 12. Randa, 37. Sýkora - 90. Žalud.
    Rozhodčí: Šimšík – Formánek, Zelený.
    FC Tempo: Socha - Netušil, Dvořák, Soumar (11. Hurka) – Novotný, Krajčí, Fitzel (45. Trunečka), Nechvíla (66. Glos), Žalud - Dedek, Havlas.

A muži

* První výhra doma: FC Tempo - Motorlet B 6:1

Vydáno dne 25. 09. 2005 (1392 přečtení)

Tempo po třech remízách doma konečně zabodovalo naplno a stálo to za to! Rezerva Motorletu si ze Lhotky odvezla půltucet branek. Tempo navíc divákům předvedlo spoustu dalších pěkných akcí, potvrdilo výhru z Cholupic a drží se v závěsu za čelem tabulky.

FC Tempo - Motorlet B 6:1 (4:1)
    Branky: 12. z penalty, 29. a 32. Nechvíla, 17. Havlas, 78. Fitzel, 88. Dedek - 4. Patera.
    Rozhodčí: Váša – Hlaváč, Krejbich.
    FC Tempo: Kuchař - Netušil, Trusina, Soumar – Novotný (46. Hurka), Dvořák, Vrba, Nechvíla (79. Mutafov), Žalud (75. Fitzel) - Dedek, Havlas.
    Motorlet: Jungr - Beneš, Poustka, Komárek, Kuděj - Dolejš (69. Pánek), Honetschlager, Vik (61. Machač), Petrla - Patera, Christiie.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 16 | Přidat komentář

A muži

* Konečně tři body: Cholupice - FC Tempo 2:3

Vydáno dne 18. 09. 2005 (1114 přečtení)

Tempo konečně zabodovalo naplno, když kýžené tři body, které tým posunují blíže čelu tabulky, získalo zaslouženě v Cholupicích. Byť kádr sužuje rozsáhlá marodka, zápas Tempo zvládlo výborně, Cholupice sice dvakrát na vedení Tempa odpověděly, ale potřetí se jim to už nepodařilo.

Sokol Cholupice - FC Tempo 2:3 (1:1)
    Branky: 14. Šídlo, 69. Mareček - 8. a 76. Havlas, 59. Nechvíla.
    Rozhodčí: Kříž – Bobro, Žuček.
    FC Tempo: Kuchař - Netušil, Trusina, Soumar – Novotný, Krajči (85. Mutafov), Vrba, Nechvíla (69. Hurka), Žalud - Dedek, Havlas (90. Kruml).

A muži

* Pohárový konec: Háje - FC Tempo 2:2, 4:1 na penalty

Vydáno dne 15. 09. 2005 (1471 přečtení)

Už ve druhém kole skončila cesta FC Tempo novým ročníkem Poháru PFS. Na hřišti FC Háje, týmu I.A třídy, se zrodila remíza 2:2, ale domácí prokázali větší um při střelbě pokutových kopů.

Háje - FC Tempo 2:2 (1:1), 4:1 na penalty
    Branky Tempa: 42. Trusina z penalty, 63. Havlas.
    FC Tempo: Socha - Netušil, Trusina, Žalud (46. Soumar) - Kruml (59. Dedek), Budák (46. Novosad), Krajčí, Fitzel, Novotný - Havlas, Mutafov.

A muži

* Nakonec bod dobrý: FC Tempo - Přední Kopanina 3:3

Vydáno dne 11. 09. 2005 (1242 přečtení)

Tempo ani ve třetím domácím utkání nezískalo všechny tři body a potřetí remizovalo. V 5. kole přeboru se rozešlo smírně s Přední Kopaninou. V prvním poločase zaslouženě vedlo nádhernou brankou Nechvíly, po změně stran ale silný soupeř v rozmezí devíti minut vstřelil tři branky a byl blízko výhře. Domácí tým ale zmobilizoval síly a zásluhou mladíků Havlase a Dvořáka alespoň vyrovnal.

FC Tempo – FC Přední Kopanina 3:3 (1:0)
    Branky: 35. Nechvíla, 73. Havlas, 86. Dvořák - 53. a 55. Strnadel, 62. Nedvěd.
    Rozhodčí: Kořínek – Fišer, Handl.
    FC Tempo: Kuchař - Budák, Trusina, Žalud – Novotný, Krajči (78. Dvořák), Fitzel, Nechvíla, Hurka (26. Mutafov) - Dedek, Havlas.

A muži

* Famózní úvod a propadák v závěru: US - FC Tempo 4:2

Vydáno dne 04. 09. 2005 (1114 přečtení)

První porážku v nové sezoně přeboru museli vytrpět fotbalisté Tempa. Na hřišti favorizovaných Uhelných skladů sice po většinu zápasu vedli, ale díky totálně nezvládnutému závěru odjeli s krutou prohrou 2:4. Domácí mohou děkovat útočníkovi Filingerovi, jenž se podílel na třech gólech a udržel Uhelné sklady po čtyřech kolech na prvním místě tabulky s plným bodovým ziskem.

Uhelné sklady - FC Tempo 4:2 (0:2)
    Branky: 81. z penalty a 83. Filinger, 56. Strnad, 90. (+3) Ulrich - 12. Nechvíla z penalty, 15. Trunečka.
    Rozhodčí: Stumpf - Michálek, Foniok.
    ŽK: Filinger, Zilvar - Krajči, Trusina, Novotný.
    FC Tempo: Kuchař - Valášek (81. Netušil), Trusina, Žalud - Hurka (85. Fitzel), Vrba, Krajči, Novotný - Nechvíla - Dedek, Trunečka (18. Kruml).

Celý článek... | Autor: Radim Trusina | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář