22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Statistiky weburoh

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 464 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-464|

A muži

* Muži A, ZT Aritma: Motorlet dorost - FC Tempo Praha 1:3

Vydáno dne 12. 02. 2010 (1891 přečtení)

Muži A zakončili základní skupinu zimního turnaje Aritmy výhrou 3:1 nad druholigovým dorostem Motorletu. Zda postoupí do nabité finálové skupiny, o tom rozhodnou dohrávky turnaje (Aritma nesmí prohrát s dorostem Dukly či dorostenci Motorletu nesmí porazit Hvozdnici). Premiéru v A týmu si odbyli mladší dorostenci Kristek a Hájek a zvládli ji oba výborně.

Běhavý, důrazný a hodně drzý soupeř se ujal vedení z penalty za Kuchařův faul, do poločasu skóre otočili Jakub Hurka po přihrávce Budáka a Hlavík, jenž dorazil do sítě Jakubem Hurkou vybojovaný míč. Po přestávce přidal pojistku dorážkou Netušil po krásné přihrávce Davida na Baluna a jeho střele. Kapitán Kočí navíc neproměnil penaltu za faul na Hájka.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A, ZT Aritma: Velká Dobrá - FC Tempo Praha 0:0

Vydáno dne 10. 02. 2010 (1505 přečtení)

Naše skóre před zápasem bylo 9:10. Úkol od trenéra tedy zněl nedostat gól a alespoň jeden dát. To se nám podařilo jenom z poloviny, jelikož zápas skončil 0:0. Největší šanci zápasu spálil Kočí, kdy se po kolmé přihrávce od Davida řítil sám na bránu, ale střelu zamířil vedle branky. Hosté ohrozili naši bránu dvakrát. Nejdříve po střele k tyči, se kterou si však Flaks poradil a následně hlavou po centru z pravé strany, kdy míč skončil nad vrchní tyčí. První polovina nepřinesla příliš fotbalového zážitku, ve druhém poločase se alespoň hra zrychlila, přitvrdila a dalo se na to koukat. Jestli chceme postoupit do lepší skupiny, musíme v příštím zápasu naplno bodovat.

Celý článek... | Autor: Jiří Nechvíla | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A, ZT Aritma: SK Hvozdnice - FC Tempo Praha 4:4

Vydáno dne 01. 02. 2010 (1569 přečtení)

Tempo nastoupilo ke třetímu utkání zimního turnaje bez několika opor, naopak s navrátilcem po zranění Tomášem Davidem. Vedení se ujal soupeř přímo z rohového kopu, kdy obrana Tempa chybovala na přední tyči. K obratu zavelel Komorník táhlou střelou ze 30 metrů, těžkopádný veterán Obermajer ani nezvedl ruce - 1:1. O chvíli později pronikl po pravé straně Hlavík, mířil do tyče, ale Hájek z metru míč doklepl do branky - 1:2.

Třetí branku přidal ve druhé půli po nejhezčí akci zápasu akrobaticky dorážející Josef Hurka. Soupeř po hrubce v rozehrávce Tempa snížil, ale když Josef Hurka poslal Obermajerovi druhou vizitku z uctivé vzdálenosti, zdálo se být o vítězi jasno. Jenže obrana Tempa pak začala nesmyslně zmatkovat, záloha v bránění moc nepomohla a směrem dopředu proti dvou "statným" bekům soupeře tempáčtí mladíci působili dokonale naivně. Když Tempo nevyužilo situaci pět na dva, soupeř nakonec v samém závěru z protiútoku srovnal. Hvozdnice měla sice ve svém středu zkušené ligové hráče Straceného, Neumanna či Zavadila, ale k poražení rozhodně byla a Tempo si zkomplikovalo postup do finálové skupiny turnaje.

A muži

* Muži A, ZT Aritma: Dukla Praha dor. - FC Tempo Praha 0:3

Vydáno dne 26. 01. 2010 (1419 přečtení)

Naším dalším soupeřem na zimním turnaji ve Vokovicích byla juniorka Dukly Praha. Zápas začal z obou stran velmi opatrně. Hra se odehrávala převážně ve středu hřiště a jedinou střelou za prvních dvacet minut byl pokus Kóči na hranici vápna. Hostující brankář ovšem výborně zasáhl a ránu si zpracoval nohou v domnění, že jde o malou domů. Pak přišly chvíle čerstvého třicátníka Kuchyho, který zlikvidoval dvě velké šance dukelských mladíků.

Druhá půle již byla zcela odlišná a Tempo postupně přebíralo otěže zápasu. V 57. minutě se k míči dostal Šuli, překrásnou kličkou obešel protihráče (slíbil, že nám ji znovu ukáže na tréninku) a s přispěním soupeřova brankáře otevřel skóre na 1:0. Další gólový moment byl k vidění v 64. minutě, kdy Kuba Hurka nejprve typicky zahodil nájezd na gólmana, ale pak z následně odraženého balónu bravurně zakončil z otočky k tyči na 2:0. Ojedinělé pokusy Dukly znovu zlikvidoval Kuchy. Definitivní podobu výsledku dal Domino bombou pod víko asi z 15 metrů.

Celý článek... | Autor: Václav Nechvíla | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A, ZT Aritma: SK Aritma Praha - FC Tempo Praha 6:2

Vydáno dne 17. 01. 2010 (1630 přečtení)

Úvod turnaje na Aritmě se Tempu nevydařil. Za vysokou porážku s Aritmou mohly především neuvěřitelné kiksy v obraně, kdy čtyřikrát Tempo doslova darovalo malou domů či nepřesnou rozehrávkou míč domácím na zlatém podnose. Půl hodiny se hrál naprosto vyrovnaný fotbal, ve 35. minutě ale Josef Hurka neuhlídal hráče při standardce a obraz hry se rázem změnil výrazně ve prospěch domácího přeborového týmu. Tempo pak po hrubkách Dvořáka a vypůjčeného gólmana (Kuchař - dovolená, Flaks - zkoušky B licence, Varecha - zlomená ruka, testovaný gólman - autonehoda) inkasovalo ve 43. a 45. minutě dvě branky do šatny.

A muži

* Muži A: Hodnocení podzimu 2009

Vydáno dne 02. 12. 2009 (1014 přečtení)

Muži A se perou o návrat do přeboru. Po podzimu jim patří druhá příčka dva body za vedoucími Královicemi. Trenér Libor Koller má určitě ambice na přebor vybojovat.

Jaké byly podzimní cíle?
    Chtěli jsme navázat na výsledky a výkony, které jsme předváděli na jaře 2009 a zapracovat do mužstva hráče končící v dorostu. Hrát o čelo tabulky.

Jak se je podařilo naplnit co se týče umístění, bodů a herního projevu?
    První polovinu soutěže jsme zvládli celkem dobře. Druhé místo, dva body na první celek je dobrá výchozí pozice pro jarní část. Předvedli jsme velkou většinu vydařených výkonů, ale byly i zápasy, kdy to nebylo dle mých představ. To je už dané úrovní soutěže. To je normální.

Jak těžká je nová soutěž a v čem byli soupeři lepší a v čem je naopak převyšoval náš tým?
    V přípravě jsme hráli s kvalitními soupeři a tak, i když se nám střelecky nedařilo, jsme se utvrdili v tom, že při poctivé práci si soutěž můžeme trochu ulehčit. Vycházeli jsme z organizované hry a standardních situací, které se nám dařily.

A muži

* Muži A: Čechie Dubeč - FC Tempo Praha 2:4

Vydáno dne 16. 11. 2009 (1745 přečtení)

Tak a podzim je za námi a poslední překážka je z cesty, ale její odstranění stálo hodně sil. Tempo nastoupilo na hřišti Čechie Dubeč bez několika nemocných a jednoho trucujícího hráče a také bez prací vytíženého trenéra Kollera. Toho zastoupil asistent Nechvíla, klíčového stopera Dvořáka pak podzimní náhradník Hlavička a oba svou práci zvládli skvěle.

S úvodním hvizdem se zvedla hustá mlha, ale hráčům Tempa jakoby před očima ještě chvíli zůstala. Kazili spoustu přihrávek, kloudnou šanci si nemohli vypracovat. Podobně na tom ale byli i domácí, výsledkem byla spousta ztrát na obou stranách a hra se rychle přelévala, na těžkém terénu rychle ubíhaly síly. Po dvaceti minutách přišla pohroma. Hajner odcentroval nůžkami z brankové čáry a překvapená defenziva Tempa nechala na malém vápně volného Pivokonského a ten už si věděl rady - 1:0.

A muži

* Muži A: FC Tempo Praha - SK Citadel Dolní Chabry 5:1

Vydáno dne 11. 11. 2009 (2222 přečtení)

Na Tempo zavítal poslední tým tabulky a hned od začátku utkání dominovalo na hřišti domácí mužstvo. Již v šesté minutě otevřel skóre Hurka Josef. Na rychle rozehraný aut nedokázala obrana Chabrů včas zareagovat, Hurka si v rychlosti přebral balón a tváří tvář brankáři se nemýlil. Druhou branku vsítil Milan Komorník, ke kterému se dostal po souboji Kuby Hurky s hostujícího obráncem v malém vápně míč a dopravil ho do branky. Hosté mohli snížit, kdy centrovaný míč tečoval Dvořák a balón jen těsně minul bránu. Na druhé straně Tempo trefilo tyč. Další gólovou trefu si připsal po samostatné akci Žalud, kdy prošel středem hřiště a prostřelil brankáře. Čtvrtou branku přidal Honza Kočí, který si zpracoval přesný centr od Komorníka a krásným obloučkem přehodil brankáře. Hostům se podařilo snížit těsně před koncem poločasu, kdy se po rozehraném rohu dostal k míči hostující hráč a pohotovou střelou nedal Kuchařovi šanci.

A muži

* Muži A: TJ Kyje - FC Tempo Praha 0:6

Vydáno dne 03. 11. 2009 (1853 přečtení)

Tempo přijelo na Kyje za velice studeného počasí s nutností plnohodnotně bodovat, aby se nezvýšil bodový odstup od prvních Královic. Do zápasu nemohl trenér Koller počítat s Nechvílou, Budákem, Kadlecem, Bartoškem a Hájkem. Z tohoto důvodu Tempo nastoupilo v trochu pozměněné sestavě a na střídání byli k dispozici Prokop, Šulc a Nechvíla Václav.

Od zahájení utkání si Tempo vytvořilo převahu, která vyústila ve spoustu brankových příležitostí, které se nepodařilo i jako v předešlých zápasech proměnit. Nejblíže měli ke gólu bratři Hurkové a Novotný. Domácí si za první poločas nevytvořili jedinou gólovou příležitost a do kabin se tedy odcházelo za stavu 0:0.

Po změně stran Tempo hrálo stále aktivně a tlačilo se před branku Kyjí. To vyústilo ve faul na Novotného na pravé straně vápna. Slibný trestný kop rozehrál Žalud na přední tyč, na který si naskočil Vrba a ramenem tečoval míč do branky soupeře - 53. minuta 0:1. O 10 minut později Dvořák posílá přesný míč na Novotného, který navede míč do vápna a sám před brankařem hostů přihrává míč lépe postavenému Kubovi Hurkovi a daruje mu gól do prázdné branky - 63. minuta 0:2.

A muži

* Muži A: FC Tempo Praha - FK Meteor Praha VIII B 1:1

Vydáno dne 29. 10. 2009 (2086 přečtení)

Druhá ztráta bodů v jednom týdnu hodně mrzí, ztráta na vedoucí Královice narostla na pět bodů. Mladý soupeř, posílený gólmanem Caudrem z A týmu, hrál sice velmi slušně, zápas obecně měl velmi dobrou úroveň, ale šance, které si Tempo vytvořilo, se v boji o postup prostě musí proměňovat. Domácí navíc přišli o dva zraněné hráče - Bartošek má poraněný loket a Jiří Nechvíla si poranil koleno a nezahraje si do konce podzimu.

Hosté se ujali vedení ve 41. minutě po perfektně zahrané standardce a šťastném odrazu, Tempo srovnalo až ve čtvrté minutě nastavení v době, kdy se hosté soustředili jen na natahování času a okaté zdržování a to se jim nakonec vymstilo.

A muži

* Muži A: SK Viktoria Štěrboholy - FC Tempo Praha 1:0

Vydáno dne 21. 10. 2009 (1652 přečtení)

Jednou to přijít muselo, ale je to škoda. Tempo poprvé v sezóně padlo. Stalo se tak na hřišti ve Štěrboholích v odloženém utkání 9. kola. Tempo teď ztrácí na vedoucí Královice tři body a v neděli hostí doma béčko Meteoru.

Za umělého osvětlení se hrál velmi svižný a pohledný zápas. Obě mužstva se tlačila dopředu, domácí hráli hodně agresivně, Tempo se snažilo o kombinaci a co nejrychleší přechod do útoku. V první půli si oba týmy vytvořily po jedné velké šanci. Ve 31. minutě centroval Novotný, obránce míč promáchl a Josef Hurka byl najednou sám před brankou. jenže byl asi z šance tak překvapený, že skórovat nedokázal. Domácí oplatili ve 37. minutě, kdy Kuchař míč vyboxoval na šestnáctku, míč byl vrácen na malé vápno a tam z otočky jeden z domácích přestřelil.

A muži

* Muži A: FC Tempo Praha - Junior Praha 3:1

Vydáno dne 13. 10. 2009 (1649 přečtení)

Áčko se dál veze na vítězné vlně a spolu se stejně suverénními Královicemi zatím kraluje tabulce. Proti Junioru to ale nebyl, zvláště v první půli, nijak jednoduchý zápas. Hosté začali velice aktivně a po standardní situaci byli blízko gólu, hlavička naštěstí Kuchařovu branku minula. Tempo se rozehrávalo ztuha a zahrozilo třikrát v rozmezí 22. a 24. minuty, ale Nechvíla, Novotný ani Budák se gólově neprosadili. Poločas tak nějak uběhl, aniž se oba tým dostaly do tutové šance.

O přestávce bylo zřejmě v domácí kabině rušno, neboť druhé dějství Tempo začalo zhurta a hostující obrana se musela hodně otáčet. Byli jí to málo platné ve 49. minutě, kdy se po centru Novotného a prodloužení Žaluda trefil bek Nechvíla. Radost žlutočervených ale měla jepičí život. Hned za dvě minuty nachytal zřejmě ještě oslavující obranu Mikula a pohotově srovnal na 1:1.

A muži

* Muži A: Dolní Měcholupy - FC Tempo Praha 1:5

Vydáno dne 08. 10. 2009 (1841 přečtení)

Tak tomu se říká rychle rozhodnout zápas! Tempo vedlo v Dolních Měcholupech ve 13. minutě 3:0 a bylo hotovo. Úvod nijak nepoznamenaly předzápasové komplikace, kdy se necítil Jakub Hurka a na rozcvičce zranil Netušil.

V 5. minutě mířil ještě Budák vedle, ale z další akce už uhodilo. Po ukázkové akci centroval z pravé strany Žalud a Josef Hurka, netradičně na hrotu, pohotově z malého vápna skóroval - 0:1. V 8. minutě sklepl Novotný dlouhý výkop na Žaluda a ten vyzval Josefa Hurku k druhé brance. Úvod snů dokončil ve 13. minutě sám Žalud, míč mu přistrčil Kočí a míč se po nádherné ráně třepetal v šibenici. Tempo dvacet minut produkovalo výborný fotbal, vyšperkovaný krásnými góly. Asi zákonitě pak přišlo povolení a do konce poločasu se v šancích po standardních situacích objevili už jen obránci Dvořák s Nechvílou.

A muži

* Muži A: FC Tempo Praha - Sokol Královice 0:0

Vydáno dne 30. 09. 2009 (2118 přečtení)

Pondělní bitva o čelo tabulky mezi Tempem a Královicem přilákala do ochozů stadionu na Lhotce bezmála tři stovky diváků. Oba týmy v předchozích pěti kolech neztratily ani bod. Trenéři shodně tvrdili, že rozhodne jeden gól, ale ani ten nepadl. Oba celky se soustředily na pečlivou obranu, nikdo nechtěl udělat chybu. K vítězství mělo přesto mnohem blíž Tempo, ale nevyužilo několik pořádných závarů před nejistým Drboutem a v superšanci neuspěl v 74. minutě útočník Jakub Hurka.

V prvním poločase se Tempo prosazovalo zejména po perfektně zahrávaných standardních situacích, ale ani jednou nedokázalo míč dotlačit do sítě, jednou dokonce hostující obránci vykopávali míč z brankové čáry. Hosté se dostali k jednomu náznaku, kdy tečovaný míč přeletěl Kuchařovu branku.

A muži

* Rozhodne jeden gól, říká Koller před šlágrem podzimu

Vydáno dne 27. 09. 2009 (860 přečtení)

www.fotbalpraha.cz - Loni na podzim Tempo vybojovalo v 1. A třídě skupině A celkem jedenáct bodů. Nyní už má mužstvo po pěti odehraných kolech o čtyři body více. Hlavní změna je podle trenéra Libora Kollera, který mužstvo převzal po neúspěšném podzimu, v přístupu hráčů. „Kluci si přestali dělat na hřišti, co chtěli. Hra dostala řád,“ řekl Koller.

Prozatím jste na podzim neztratili jediný bod. To musíte být naprosto spokojený.
    Jsem samozřejmě spokojený. Ještě máme rezervy ve hře, ale když se nám daří bodově, tak to stírá ty herní nedostatky.

Který z dosavadních pěti zápasů pro vás byl nejtěžší?
    V Třeboradicích. Ten zápas byl pro obě mužstva velmi složitý, protože byl ovlivněn špatnými povětrnostními podmínkami. Foukal hodně silný vítr. Navíc Třeboradice mají hodně zkušené mužstvo.

Celý článek... | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář