15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 464 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-464|

A muži

* Muži A, Pohár PFS: FC Tempo Praha - FC Háje JM 4:2

Vydáno dne 24. 09. 2009 (1638 přečtení)

Tempo si v Poháru PFS připsalo cenný skalp přeborových Hájů a v dalším, až jarním, kole jej čekají rovněž přeborové Vršovice. Háje přijely na Tempo v takřka kompletní sestavě, oproti mistráku jim v sestavě chyběli jen dva hráči, ani trenér Koller nemohl příliš improvizovat, dorost hrál ve stejný čas na Chodově, a tak volno měli jen golman Kuchař a Vrba a z jiných důvodů chyběli Komorník, Bartošek, Donev a Novotný.

Skóre načal po rohu Kočího hlavičkující Nechvíla, Háje do poločasu srovnaly. Po dalším rohu se po změně stran tentokrát prosadil další obránce Netušil. Soupeř ještě dokázal odpovědět, ale na dvě pěkné branky střídajícího Jakuba Hurky už reagovat nedokázal a postup zůstal na Lhotce.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A: PSK Union - FC Tempo Praha 0:7

Vydáno dne 24. 09. 2009 (1523 přečtení)

Sedm kulí jako v Sarajevu a mohlo jich být do sítě PSK Union mnohem víc. Tempo si v pátém kole otevřelo ve Strašnicích na hřišti policejního klubu střelnici. Už první minuty napověděly, jak se zápas bude vyvíjet. Ve 3. a 4. minutě se do dobrých šancí dostali Žalud s Hájkem, Tempáci velmi lehce pronikali domácí obranou a ta pod tlakem dělala chyby. V 10. minutě vyrobila hrubku, kdy Kuchařův výkop domácí obránce poslal hlavou přes vlastního brankáře do sítě - 0:1.

Ve 24. minutě spálil samostatný nájezd Kočí, o minutu později už ale skóroval Jakub Hurka za asistence Hájka. Chvíli nato orazítkoval Žalud tyč, po něm doslova prošel domácí pomalou obranou Vrba, ale i on v jasné šanci mířil vedle, a tak zkušeným matadorům ukázali cestu mladíci - Kočí pronikl po pravé straně a Jakub Hurka chytře tečoval - 0:3. Do poločasu se mladý útočník trefil po akci Kočího a Hájka potřetí a Tempo vedlo 0:4. Vzhledem k průběhu poločasu a počtu šancí to byl pro nestíhající PSK milosrdný výsledek.

A muži

* Muži A: FC Tempo Praha - AFK Olympia Šeberov 3:1

Vydáno dne 18. 09. 2009 (2169 přečtení)

Tempo si připsalo čtvrtou výhru ze čtyř zápasů a spolu s Královicemi se usadilo na čele tabulky. Výkon proti Šeberovu nebyl bůhvíjaký, ale trpělivá hra přinesla zasloužené tři body. Soupeř tentokrát bojoval jen na hřišti, v zákulisí, jako v "jedinečném" jarním zápase na Šeberově, tentokrát aktivní evidentně nebyl.

Hosté byli v první čtvrthodině aktivnější a působili živějším dojmem. Do první šance se ale dostalo Tempo, Bartošek ji ve 12. minutě ale nevyužil. Zbytek první půle nabízel z obou stran jen průměrný fotbal.

Do druhé půle poslal trenér Koller na hřiště rychlonohého Hurku a ten hru domácích rozhýbal. Ve 48. si naběhl ne přihrávku Budáka za obranu a na bližší tyč otevřel skóre. Vedení mohl o deset minut později zvýšit Kočí, ale samostatný nájezd nevyřešil.

Celý článek... | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A: SK Třeboradice - FC Tempo Praha 0:1

Vydáno dne 06. 09. 2009 (1885 přečtení)

Soupeř měl před utkáním rovněž šest bodů, hrálo se tak o samé čelo tabulky. Trenér Koller musel hodně improvizovat, vždyť chyběli Kadlec, Josef Hurka, Donev, Bartošek a David. Od začátku zápasu hru obou týmů notně komplikoval silný vítr. Vyložených šancí v první půli moc k vidění nebylo, Tempo zahrozilo bombou Žaluda po rohovém kopu a dvěma víc než nadějnými, leč nedotaženými brejky. Domácí hrozili zejména po pravé straně a v jediné velké šanci Tempo podržel gólman Kuchař, když vytěsnil hlavičku Kodalíka nad břevno.

Ve druhé půli hrálo Tempo proti větru, ale snažilo se o lepčší kombinaci po zemi a získalo navrch, domácí zkoušeli dlouhé míče za obranu, ale vítr je většinou donesl až ke Kuchařovi. Tempo znovu zkazilo několik brejků, odpískán (pozn. rozhodčí Kutiš velmi dobrý výkon) nebyl zákrok na Novotného v šestnáctce v 65. minutě. V 75. minutě domácí předvedli krásnou akci zakončenou pohotovým volejem, ale Kuchař byl připraven. Zápas směřoval k remíze, když si na Žaludův roh naskočil stoper Dvořák a parádní hlavičkou zápas rozhodl - 0:1!

A muži

* Muži A: FC Tempo Praha - Sokol Dolní Počernice 3:0

Vydáno dne 31. 08. 2009 (1784 přečtení)

I po druhém kole má A tým mužů plný počet bodů. Tempo znovu využilo výhodu domácího prostředí k jasné výhře 3:0 nad Dolními Počernicemi. Za stejné dva zápasy byl před rokem na kontě nula... Na druhou stranu hra zdaleka nebyla ideální, zápas příliš fotbalové kvality nepobral, jenže soupeři se nevedlo už vůbec.

Trenér Koller dal důvěru stejné sestavě jako proti Kbelům s jedinou změnou, kdy Josefa Hurka nahradil Tomáš Bartošek.

Tempo udeřilo hned z první vážné akce, která ale přišla až ve 14. minutě. S chutí hrající Kočí se po kličce do středu hřiště objevil sám na šestnáctce a s pomocí teče jednoho z obránců poslal míč na zadní tyč - 1:0.

A muži

* Muži A: FC Tempo Praha - Spartak Kbely 3:1

Vydáno dne 24. 08. 2009 (2323 přečtení)

Tempo zahájilo novou sezónu vítězstím 3:1 proti Kbelům, soupeři, se kterým v minulé sezóně dvakrát prohrálo. Tři získané body se nerodily lehce, soupeř byl velmi dobrý, ale hráči po poločasovém průvanu v kabině druhou půli poctivě odmakali, i když po herní stránce zápas ideálně nevyšel.

Trenér Koller nemohl počítat s nemocnými mladíky Hájkem a Donevem, chyběli Hlavička, Komorník a také Netušil, jenž absolvoval soustředění v roli trenéra mladších žáků Tempa. Na postu levého obránce tak musel zaskočit stoper Nechvíla a nutno přiznat, že svou roli zvládl.

A muži

* Muži A, příprava: FC Tempo Praha - AFK Slavoj Podolí 1:2

Vydáno dne 18. 08. 2009 (1601 přečtení)

V neděli 16.8. sehrálo Tempo generálku s Podolím, aspirantem postupu ze druhé skupiny I.A třídy. K vidění byl zajímavý zápas, plný soubojů a nasazení a Tempo mělo v prvním poločase mírně navrch, paradoxně se ale vedení ujal soupeř díky nedůslednosti obrany při pokrytí na centr nabíhajícího hráče.

Po změně stran srovnal Žalud z penalty nařízené za faul na Kadlece, ale hosté přidali druhý gól po fatálním váhání obrany Tempa, která se doslova dívala, jak si hráči Podolí pohodlně vytvořili prostor v šestnáctce.

Trenéru Kollerovi ze stabilního kádru chyběli obránci Nechvíla s Netušilem a útočník Donev, pozitivem je návrat Hájka po delší nemoci.

A muži

* Muži A, příprava: FC Tempo Praha - FC Háje JM 1:2

Vydáno dne 13. 08. 2009 (1806 přečtení)

Ve středečním přípravném utkání prohrálo Tempo doma s přeborovými Hájemi 1:2. Výsledek zápasu předvedené hře ani počtu šancí neodpovídá, ale fotbal je o chybách a ta v poslední minutě, která rozhodla o porážce, byla v podání trojice Nechvíla, Dvořák a Kuchař školácká.

Háje na hřišti dominovaly prvních dvacet minut, hrály s domácími bago, ale výsledkem bylo pouze nastřelené břevno z přímého kopu. Domácí poté hru vyrovnali a díky benjamínku Hurkovi se dostali do poločasového vedení.

Po změně stran už šance byly pouze na jedné straně, ale Hurka, Kočí i Novotný je postupně zahazovaly. Hosté skórovali dvakrát úplně z ničeho. Vyrovnali po nevystoupení stoperů a tečované střele k tyči a v poslední minutě jim domácí obrana gól doslova darovala. Je škoda, že sympatický herní projev nebyl podpořen i výsledkem.

A muži

* Muži A, příprava: SK Aritma Praha - FC Tempo Praha 2:0

Vydáno dne 10. 08. 2009 (1557 přečtení)

V dalším přípravném utkání prohrálo Tempo na hřišti přeborové Aritmy 0:2. Na šance byl zápas minimálně vyrovnaný, ale Tempo ani ty vyložené neproměňovalo. Inkasovalo nejprve po hrubce Nechvíly, druhý gól dostalo po pauze z přémého kopu.

Ve středu hraje Tempo od 18:30 s Hájemi, v neděli od 10:30 s Podolím.

SK Aritma Praha - FC Tempo Praha 2:0 (1:0)
    Tempo: Kuchař - Kadlec, Vrba, J.Nechvíla, Netušil - Jakub Hurka, Žalud, Kočí, David - Novotný, Donev. Střídali: Josef Hurka, Budák.

Celý článek... | Autor: Václav Nechvíla | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A, příprava: Čechie Uhříněves - FC Tempo Praha 4:2

Vydáno dne 05. 08. 2009 (1683 přečtení)

Naprosto zbytečná porážka v přípravném utkání s přeborovou Uhříněvsí. I když měli domácí v první půli mírně navrch, ujalo se vedení Tempo ve 28. minutě po brejku zakončeným Donevem. Za domácí srovnal extempácký Rožánek na konci první půle.

Do druhého poločasu oba týmy prostřídaly a lépe se dařilo hostům a zaslouženě se ujali vedení brankou Novotného po asistenci Josefa Hurky. Jenže chvíli poté vyrobila defenziva Tempa naprostý zmatek ve vlasní šestnáctce zakončený vlastním gólem Nechvíly. Obraz hry se zčistajasna změnil a domácí využili hrubých taktických chyb některých hráčů Tempa ke vstřelení dvou branek v samém závěru.

Příší utkání Tempo sehraje v sobotu 8.8. od 10:15 na Aritmě.

A muži

* Muži A, příprava: FC Tempo Praha - SC Radotín 0:4

Vydáno dne 03. 08. 2009 (1655 přečtení)

Druhé přípravné utkání se Tempu vůbec nevyvedlo. Přeborový soupeř přijel bez několika opor a i když trenéru Kollerovi také chybělo hodně hráčů (Netušil, Novotný, Hájek, Dvořák, Komorník, Prokop, Šulc), takovým debaklem zápas skončit nemusel. Tempo dostávalo hloupé góly po velkých chybách v defenzivě. Soupeř nebyl výrazně lepší, ale stačilo mu čekat na zaváhání domácích. Ti se naopak v útoku velmi nadřeli, snažili se sice kombinovat, ale do zakončení se příliš nedostávali. Až ve druhé půli spálili slušné šance Žalud s Kočím.

Další zápas čeká na Tempo ve středu 5.8. od 18:30 na hřišti přeborové Uhříněvsi.

A muži

* Hodnocení sezóny 2008/09: Muži A

Vydáno dne 30. 07. 2009 (1124 přečtení)

Áčko na podzim vyhořelo, především výsledkově. Nutno totiž dodat, že prakticky žádný soupeř Tempo nepřehrál, ale v hlavách hráčů ležel sestup z přeboru a jakmile prohrávali, těžko zápas otáčeli. Sebevědomí prostě chybělo. V zimě přišel k týmu trenér Koller, na psychice zapracoval, tým sice prohrál v úvodním jarním kole, ale od té doby nastartoval sérii bez porážky a nejenže brzy zahnal sestupového strašáka, ale nakonec z toho rezultovalo slušné 5.místo. Na spolupráci s trenérem Kollerem se vedení klubu dohodlo i na další rok sezónu a cílem bude atak na návrat do přeboru.

Jaké byly cíle do skončené sezóny?
    Cíle pro skončenou sezonu byly určitě ty nejvyšší. A to postup zpět do přeboru. Po první polovině sezony se mužstvo pohybovalo překvapivě na konci tabulky. V tu chvíli se vše přehodnotilo. V druhé už šlo o to, aby se do mužstva zapracovali i mladší hráči a zkvalitnila se hra a přístup hráčů jak k tréninku, tak k zápasu.

Jak jste spokojeni s konečným umístěním?
    Hodnocení konečného umístění si každý udělá sám, ale vzhledem ke špatné první polovině sezony jsem vcelku spokojen.

Celý článek... | Autor: Libor Koller | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A, příprava: Sokol Cholupice - FC Tempo Praha 1:2

Vydáno dne 25. 07. 2009 (1704 přečtení)

První přípravný zápas před novou sezónou sehrálo Tempo na výborně připraveném hřišti v Libni proti Cholupicím, nováčku pražského přeboru. Přestože měli hráči za sebou čtyři "vydatné" tréninky, vydrželi sedmdesát minut ve velkém nasazení a rychlostí a důrazem ambiciózního soupeře hodně trápili.

Během úvodních dvou minut Tempo mělo tři velmi dobré šance a úvodní tlak vygradoval dorážkou Nechvíly po Kočího centru a hlavičce Netušila. Cholupice, dirigované zkušeným Burdou, pak hru vyrovnaly a míč měly více v držení. Sám Burda pak v 65. minutě srovnal, jeho spoluhráči pak dvě velké šance zahodili, a tak na konci zápasu znovu udeřilo Tempo. Novotný se Šulcem ještě vyhořeli, ale v samém závěru znovu Šulc po asistenci Kočího zápas rozhodl.

A muži

* Muži A: Do náročné přípravy znovu s koučem Kollerem

Vydáno dne 01. 07. 2009 (1092 přečtení)

Jako první tým FC Tempo Praha začne přípravu na novou sezonu áčko mužů v pondělí 20. července. I v ní jej povede jako hlavní kouč Libor Koller, který má za sebou velmi povedené jaro, s asistentem Václavem Nechvílou. Na složení kádru se pracuje, některá hostování se změní v přestup. Do tréninku s A týmem se určitě zapojí i dorostenci Flaks, Balun a France, možná i další. Jediným jistým odchodem je přesun Lukáše Rožánka do Uhříněvsi.

Trenér Koller si přál náročnou přípravu, a tak se Tempo během prázdnin utká s pěti přeborovými týmy a v generálce s Podolím, které o postup do přeboru přišlo šest minut před koncem posledního zápasu.

Přípravné zápasy...

A muži

* Muži A: FC Tempo Praha - Čechie Dubeč 7:1

Vydáno dne 23. 06. 2009 (1056 přečtení)

Sedm kulí na závěr. Tempo potvrdilo výbornou jarní formu a na závěr sezóny si smlslo na Čechii Dubeč. Nebylo příliš znát, že tři hráči základní sestavy odcestovali na kulturní poznávací zájezd do Amsterodamu. Trenér Koller dal v základní sestavě důvěru pěti dorostencům, z toho třem v záložní řadě a velmi spolehlivě zápas odchytal Petr Flaks. Již tradičně se dařilo Novotnému, autoru hattricku a dvou finálních přihrávek. Z tak vysoké hrušky se bude těžko sundavat...

Utkání začalo šancí Dedka po přihrávce Novotného ve 4. minutě, o chvíli později zmařil asi největší šanci hostí Flaks zmenšením střeleckého úhlu. Početná kulisa mohla na Lhotce jásat až ve 23. minutě, kdy Hájek poslal do sóla Novotného - 1:0. O minutu později Kočí vyslal do křídla Novotného a sám si naběhl na jeho zpětnou přihrávku - 2:0. Ve 30. minutě Žalud dlouhým pasem asistoval Novotnému při jeho lobu na 3:0 a skvělou pasáž zakončila nádherná akce po ose Hájek - Žalud a dorážející Novotný na 4:0. Jedenáct minut, čtyři branky, z toho jeden hattrick.