15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 464 nalezených)

|0-15|15-30|30-45|45-60|60-75|75-90|90-105|105-120|120-135|135-150|150-165|165-180|180-195|195-210|210-225|225-240|240-255|255-270|270-285|285-300|300-315|315-330|330-345|345-360|360-375|375-390|390-405|405-420|420-435|435-450|450-464|

A muži

* Muži A: SK Citadel Dolní Chabry - FC Tempo Praha 2:5

Vydáno dne 15. 06. 2009 (1761 přečtení)

Jedenáctý zápas v řadě bez porážky, taková je bilance A týmu v jarní části I.A třídy. Poslední prohra se datuje na 29.březen v prvním jarním kole. Svěřenci trenéra Kollera ale měli v Dolních Chabrech namále. Domácí tým v posledních zápasech sázel soueřům jeden brankový příděl za druhým a i tentokrát to na začátku vypadalo podobně. Vždyť v 11. minutě Chabry vedly 2:0... Tempo se totiž rozkoukávalo na chaberském letišti velmi pomalu a z množství nepřesností rezultovaly dvě branky za Kuchařovými zády.

Tempo vrátil do hry v 18. minutě Žalud perfektné provedeným přímým kopem. Iniciativa se přestěhovala na tempácké kopačky a další Žaludův přímák likvidoval brankář Klíma s maximální námahou. Vyrovnání přišlo přesně po půlhodině hry, kdy Vrba nastartoval kolmicí Novotného a ten blafák nadvakrát proměnil.

Celý článek... | Autor: Libor Koubek | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A: FC Tempo Praha - TJ Kyje 3:0

Vydáno dne 09. 06. 2009 (1168 přečtení)

Jednoznačné vítězství si Lhoťáci zopakovali po čtrnácti dnech, stejně jako předtím Štěrboholy, nyní také Kyje porazili rozdílem tří branek po těsném poločasovém vedení. Ostatně i průběh zápasu byl hodně podobný, ačkoliv se nyní hrálo za jemného deště na kluzkém hřišti. Po rychlé vedoucí brance domácí nabídli hostům gólové šance, kteří je však nevyužili. A po poločasvé přestávce již na hřišti kralovalo Tempo. Další tři body jej posunuly již na šestou příčku tabulky.

Úvodní oťukávání obou soupeřů ukončil důrazný zákrok Kadlece. Hosté po něm marně (a nejspíš nedůvodně) reklamovali faul, proto se hrálo dál. Míče se zmocnil Kočí, přihrával na v ofsajdu stojícího, leč záměrně nehrajícícho Dedka, a tak si svoji přihrávku doběhl a vrátil míč před branku. Tam jej v závaru hostující obránci nedokázali uklidit do bezpečí, Dedkovu střelu ještě brankář Švejda vyrazil, ale na Žaludovu dorážku nestačil.

Celý článek... | Autor: Jiří Trunečka | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář

A muži

* Muži A: TJ Malešice Rapid - FC Tempo Praha 2:2

Vydáno dne 04. 06. 2009 (1511 přečtení)

Po třech výhrách, navíc nad prvními týmy tabulky a velmi solidních výsledcích, přišlo zklamání v Malešicích. U posledního týmu tabulky Tempo uhrálo jen bod, který je vzhledem k neuvěřitelnému počtu zahozených šancí ztrátou. Paradoxně nakonec mohli tři body brát domácí, kdyby proměnili šanci v poslední mibutě.

Na úvodní gól Pacholíka odpověděl ve 29. minutě hlavičkou po rohovém kopu Netušil. Co za šance poté dokázali zahodit Hurka, Žalud a Novotný, to se jen tak nevidí. Domácí se znovu dostali do vedení hned po přestávce přesným lobem, v 72. minutě na konečných 2:2 srovnal Žalud.

A muži

* Muži A: FC Tempo Praha - SK Viktoria Štěrboholy 3:0

Vydáno dne 28. 05. 2009 (1303 přečtení)

Po výprasku v poháru na Libuši se Tempo rychle oklepalo. Trojboj s prvními třemi celky tabulky završilo bezpečnou výhrou 3:0 nad Viktorií Štěrboholy. Celkově proti prvním třen týmům svěřenci trenéra Kollera jasně obstáli - 3 zápasy, 3 výhry, skóre 10:0. Na jaře se daří, ale nepovedený podzim nedovolí pomýšlet výše než na pozici okolo pátého místa.

Vstup do zápasu se vydařil. V 11. minutě ještě Komorník z přímého kopu z dobré pozice míč do sítě nedostal, ale o minutu později už si mladík Hájek našel na šestnáctce odražený míč a napálil jej do branky - 1:0. Hned vzápětí mohl po výtečné kombinaci zvýšit rychlík Hurka, ale jeho střelu zabrzdilo břevno. Úvodní tlak pak završila nevyužitá šance Žaluda.

A muži

* Muži A, Pohár PFS: FSC Libuš - FC Tempo Praha 9:0

Vydáno dne 21. 05. 2009 (1777 přečtení)

Pořádnou ostudu si Tempo uřízlo v semifinále Poháru PFS v derby zápase na Libuši. Do finále proti Radotínu naprosto zaslouženě postoupil soupeř. První minuty sice naznačovaly vyrovnaný zápas. Ale od 12. minuty, kdy Kadlec nastřelil nešikovným odkopem domácího útočníka a míč zapadl do sítě, Tempo přestalo prakticky existovat. V 18. minutě přišla druhá branka a bylo po zápase. Hosté rezignovali, proti domácím běhavým mladíkům neměli nárok. Ti navíc do čeho kopli, to spadlo do branky.

Konečným výsledkem je debakl, na který je ale potřeba okamžitě zapomenout, soustředit se na sobotní mistrovský zápas proti Štěrboholům a navázat na výsledky i předváděnou hru proti Loko Vltavín a Junioru.

A muži

* Muži A: Junior Praha - FC Tempo Praha 0:2

Vydáno dne 19. 05. 2009 (1194 přečtení)

Už devět zápasů trvá neporazitelnost A týmu FC Tempo Praha. Svěřenci trenéra Kollera neprohráli sedm zápasů v mistrovské soutěži a dva v Poháru PFS. V posledních dvou kolech Tempo narazilo na první Loko Vltavín B (5:0) a o víkendu si zajelo pro tři body na hřiště Junioru. A byly to body naprosto zasloužené, zejména za výborný výkon ve druhé půli.

Trenér Koller musel složit novou obranu. Kvůli vyloučení chyběl Kadlec, pro zranění pak Valášek, Netušil a Dvořák. Poprvé v základní sestavě dostal na levém beku důvěru mladíček Balun.

A muži

* Muži A: FC Tempo Praha - Loko Vltavín B 5:0

Vydáno dne 12. 05. 2009 (1770 přečtení)

Útočník Jiří Novotný (na snímku) utekl vedoucímu celku soutěže se třemi body. Výměnou za ně "Lokádu" obdaroval třemi brankami. Měl lví podíl na senzačním vítězství Tempa, nejen jemu přitom v netradičně nedělním zápase vyšlo prakticky vše, do čeho kopl. Domácí totiž sehráli velmi vydařené utkání. Vzhledem k tomu, že tři body braly také podobně ohrožené týmy z konce tabulky, nečekaně Dubeč proti Junioru a Šeberov ve Kbelích, musí Tempo v úspěšných výsledcích pokračovat i nadále.

Trenéru Kollerovi vyšla sázka na rychlost útočníků proti vysokým obráncům hostujícího týmu. Byla umocněna diametrálně rozdílným přístupem, se kterým oba celky do zápasu vstoupily. Hosté totiž budili dojem pocitu, že se jim nemůže nic stát, takže se od prvních minut dostali pod tlak lhoteckých hráčů.

Po pěti minutách hry se křížný pas Nechvíly dostal ke zcela volnému Kočímu, ale jeho střela neměla gólové parametry. V 11. minutě Novotný neotálel s autovým vhazováním a chytře poslal Kočího za záda hostujících obránců. Jeho centr z pravé strany se zdál být příliš dlouhý, ale Komorník těžkou pozici zvádl výborně a oblouček z jeho hlavy zapadl přesně k tyči - 1:0.

A muži

* Muži A, Pohár PFS: FC Tempo Praha - Junior Praha 1:0

Vydáno dne 06. 05. 2009 (1145 přečtení)

Tempo postoupilo do semifinále Poháru PFS. Po výhře 1:0 nad Juniorem se může těšit na derby s přeborovou Libuší ve středu 20. května na hřišti soupeře. Druhou semifinálovou dvojici tvoří Radotín a Přední Kopanina.

O vítězství rozhodla už akce z šesté minuty, kdy Donev zatáhl míč, přesně odcentroval a Hurka (na snímku) ve skluzu trefil přesně. Už tři minuty předtím měl Hurka obrovskou šanci, ale samostatný nájezd neproměnil. Hosté měli v první půli jedinou velkou šanci, ale Tempo, se čtyřmi dorostenci v základní sestavě, zachránila tyč.

Po změně stran pokračoval poměrně vyrovnaný zápas a velké šance se rodily až v závěru po vyloučení hostujícího Vaňourného, jenž v přerušené hře nesmyslně zkopl Kočího. Ale co zahodili postupně Balun, Donev a Kočí, bylo až neuvěřitelné. Všichni jsou ale dorostenci, do šancí se dokázali dostat a potřebné zkušenosti právě těmito zápasy získávají.

A muži

* Muži A: Dolní Měcholupy - FC Tempo Praha 2:2

Vydáno dne 06. 05. 2009 (1033 přečtení)

Smíšené pocity měli hráči Tempa po zápase v Dolních Měcholupech. Sahali po třech bodech, ale nakonec si vezou jen jeden, i když i ten se, zejména z venkovního prostředí, počítá.

V základní sestavě Tempa se objevili hned čtyři dorostenci, náročnou premiéru si odbyl zejména gólman Flaks, zaskakující za absentujícího Kuchaře, ale zvládl ji bez problémů. Domácí začali tlakem, ale do šancí se dostávalo Tempo. V 6. minutě mířil Žalud po rohu vedle a v 17. minutě velkou šanci Hurky zlikvidoval domácí golman Šafář. Tempo pak přebralo iniciativu a mírnou převahu mohl ve 30. minutě zúročit Dedek, ale mířil jen do tyče.

Skóre se měnilo v samém závěru poločasu. Nejprve hosté zbytečně ztratili míč, přišel centr a Šmejkalova nechytatelná hlavička - 1:0. Prakticky vzápětí ale bylo vyrovnáno, když Žaludův trestný kop tečoval za Šafářova záda Dedek - 1:1.

A muži

* Muži A: FC Tempo Praha - PSK Union Praha 1:0

Vydáno dne 29. 04. 2009 (1029 přečtení)

Tempo potvrdilo zisk z Šeberova i v domácím prostředí a po výhře nad PSK Union Praha předskočilo v tabulce další dva soupeře. Rozhodující branku dal sice až v 87. minutě Žalud, ale vzhledem k převaze zejména ve druhém poločase, je zisk tří bodů zasloužený.

Už na začátku zápasu mělo Tempo velký tlak, ale jedinou šancí byla ve 12. minutě Žaludova rána. Hosté odpověděli první šancí o dvě minuty později a v 17. minutě dokonce vstřelili branku, naštěstí z ofsajdu. Nadějně vypadal ve 21. minutě Komorníkův trestný kop, svou největší šanci spálili hosté ve 35. minutě po špatném zajištění v tempácké obraně. V závěru poločasu zvonily na obou stranách spojnice. Nejprve ji trefil ve 38. minutě Komorník a o dvě minuty později hosté.

A muži

* Muži A, Pohár PFS: FC Tempo Praha - Dolní Počernice 3:0

Vydáno dne 23. 04. 2009 (995 přečtení)

Tempo si proklestilo cestu už do čtvrtfinále Poháru PFS. Rozhodla o tom jasná výhry 3:0 nad Sokolem Dolní Počernice, týmem, se kterým před nedávnem remizovalo 3:3 v mistrovském utkání. Zatímco soupeř postavil v základní sestavě šestici hráčů ze zmiňovaného utkání, v sestavě domácích se neobjevil ani jediný. Naopak šanci v základu dostala hned šestice dorostenců (Flaks, Horna, Balun, Hájek, Donev a Hurka) a zhostila se jí výborně, když vstřelila všechny branky.

Skóre otevřel ve 21. minutě přímo z rohu Balun, pojistku přidal v 66. minutě zkušeně další dorostenec Kočí po akci Doneva a poslední gól přidal v závěru Hurka, když důrazem obral o míč hostujícího gólmana. Počernice si v utkání vytvořily dvě velké šance, v první půli ještě byly vyrovnaným soupeřem, po změně stran již dominovalo tempácké mládí. Ve čtvrtfinále Tempo přivítá 6.5. od 18 hodin na Lhotce tým Junioru.

A muži

* Muži A: AFK Olympia Šeberov - FC Tempo Praha 1:3

Vydáno dne 23. 04. 2009 (1131 přečtení)

Tempo získalo po dvou remízách konečně vítězství. Zasloužené tři body si odvezlo z Šeberova, konkurenta v boji o záchranu, odpoutalo se z posledního místa tabulky a zároveň se bodově dotáhlo na další týmy.

Utkání se hrálo ve velmi emotivní atmosféře, ke které svým výkonem zásadně přispěli rozhodčí utkání. Nemá smysl na webu, který je určen především tempácké mládeži, rozebírat a komentovat jednotlivé situace, bylo by to příliš dlouhé čtení. Vedení klubu podalo na rozhodování trojice rozhodčích stížnost a nechává na Komisi rozhodčích, jak ji vyhodnotí. Hráči se v utkání soustředili především na svůj výkon a soupeře předčili ve všech činnostech. Je škoda, že ve druhém poločase neproměnili více šancí, domácím mohli uštědřit debakl.

A muži

* Muži A: FC Tempo Praha - SK Třeboradice 1:1

Vydáno dne 16. 04. 2009 (1292 přečtení)

Ani napotřetí, tentokrát poprvé v domácím prostředí, Tempo nevyhrálo. Ale že k tomu mělo hodně blízko... Po celý zápas mělo trvalou převahu, soupeř se k první střele na bránu dostal až v 84. minutě, jenže ta byla gólová, z brankové čáry ji rukou vyrazil Nechvíla, dostal červenou kartu a gólman Kuchař na Venigerovu penaltu neměl nárok.

Tempáci se mohou zlobit jen a jen na sebe. V první půli se ujali Žaludem vedení a co poté zahodili, bylo až neuvěřitelné. V jasných šancích a samostatných nájezdech na branku selhali znovu Žalud, Dedek, Novotný i mladý Kočí. Přitom stačilo přidat druhou branku a malátný soupeř by se již nesebral.

A muži

* Muži A: Sokol Dolní Počernice - FC Tempo Praha 3:3

Vydáno dne 07. 04. 2009 (1133 přečtení)

Áčko jelo do Dolních Počernic odčinit smolnou porážku z Kbel, oplatit soupeři podzimní prohru 1:3 a především zabodovat. Všechny plány se však začaly hroutit už ve 4. minutě. Domácí Tarantík kopal trestný kop téměř z poloviny hřiště, míč se snášel do náruče gólmana Kuchaře, jenž nebyl nikým atakován, ale najednou se rozvlnila síť... Laciný gól Tempo úplně rozhodil a naopak domácí dostal na koně. Spoléhali se především na výraznou výškovou převahu a ve 13. minutě obrovitý Zdeněk Nesnídal přidal hlavou na vzdálenější tyč druhý gól. Když o dvě minuty později celá obrana Tempa jen přihlížela dalšímu útoku domácích, na jejímž konci byl třetí gól domácích, bylo Tempo doslova na ručník.

A muži

* Muži A: Spartak Kbely - FC Tempo Praha 2:1

Vydáno dne 01. 04. 2009 (1055 přečtení)

Vstup do jara se A týmu nevyvedl. Přitom utkání ve Kbelích začalo nadějně. V 5. minutě Novotný postupoval sám na branku, ale střílel vedle. Ve 13. minutě po statndardní situaci napálil Valášek míč do stehna domácího Hromase a od něj se obloučkem snesl přes Kuchařovu hlavu do branky - 1:0. Druhý gól Tempo inkasovalo ve 30. minutě. Nejprve Budák tak dlouho váhal s rozehrávkou, až o míč přišel a musel před šestnáctkou faulovat za cenu žluté karty. Míč si postavil Dolejš a míč poslal lehkou střelou na Kuchařovu stranu, ale gólman stál špatně - 2:0.

Do poločasu se podařilo snížit Dedkovou tečí Nechvílovy hlavičky po rohovém kopu Vrby. V samém závěru první půle se do šance prodíral Vrba, ve vápně byl sražen, sudí ponechal výhodu, ale Žalud v tísiprocentní šanci nepochopitelně nevyrovnal. Vrba si ze souboje navíc odnesl zlomenou ruku...

Celý článek... | Autor: administrator | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář